Petlići ubedljivi: AF Duljaj - Olimp Kg 6 : 1 (3:0)

Selekcija petlića ostvarila treću pobedu u Plej-of takmičenju.

AF DULJAJ - OLIMP KRAGUJEVAC 6 : 1  (3:0)

AFD:Radenković (kap.),Tanasijević,Savić,V.Petrović,N.Dimitrijević,Spasić,Tašić,

Pajević,Dramićanin,Radosavljević i Đerić.

Igrali su još:Stanić,Aleksić,M.Dimitrijević,Nešić,I.Petrović,Nikolić i Đurić.

Akademci odigrali dobar meč i upisali sigurnu pobedu pred svojim navijačima.

Već u prvim minutima naš tim propušta nekoliko povoljnih prilika a istakao se golman gostiju.

Ipak,u 12.minutu seriju pogodaka otvara Tašić.

Isti igrač u 18.minutu duplira prednost našeg tima,2:0.

Nastavili su naši igrači sa napadima ka golu gostiju ali su se ređali i promašaji Radosavljevića,Tašića,Dramićanina i Pajevića.

Gosti prete u dva navrata ali Radenković u prvom pokušaju dobro interveniše a na odbijenu loptu natrčava napadač Olimpa ali šutira pored gola.

Na drugoj strani pokušava Savić ali šutira pravo u golmana gostiju.

Radosavljević u 22.minutu donosi osetniju prednost našem timu od 3:0,nakon dodavanja Dramićanina.

U nastavku skoro ista slika.Akademci stvaraju više prilika uz dosta promašaja a gosti uporni da dođu do mreže našeg tima.

U 45.minutu Tašić se dobro snalazi i postiže svoj treći a ukupno 4-ti gol za naš tim.

Viktor Petrović pokušava sa distance ali pogađa okvir gola.

U 55.minutu akcija Dramićanina i Radosavljeviča a loptu u gol ubacuje defanzivac Olimpa u želji da otkloni opasnost ispred gol linije,5:0.

Dramićanin izlazi sam pred golmana gostiju,kojeg zaobilazi ali šutira brzopleto pored gola.

Gosti smanjuje prelepim pogotkom Milice Kuburović,koja sa 18.metara pogađa gornji ugao našeg gola za 5:1.

Konačan rezultat postavio je Igor Petrović,nakon što je bio brži od golaman Olimpa i poslao loptu u praznu mrežu za 6:1.

Priliku za pogodak propustio je i Miodrag Dimitrijević,koji je pokušao sa 19-20.metara ali je lopta završila na stativi.

Čestitke igračima oba tima na fer i korektnoj borbi a našim akademcima na pobedi.

Naredni meč je u nedelju kada se i završava takmičarska sezona 2018/19.