Petlići ubedljivi na kraju sezone:AFD-Victoria 10 : 2 (3:1)

Gosti poveli,akademci brzo preokrenuli i ubedljivo slavili.

AF DULJAJ - VICTORIA Kragujevac 10 : 2 (3:1)

AFD:Radenković,Tanasijević,Savić,Petrović,Spasić,Dimitrijević,Tašić,Pajević,

Dramićanin,Radosavljević i Damnjanović (kap.).

Igrali su još:Aleksić,Đurić,Petković,Nikolić,Nešić,Stanić i Pantić.

Dobru sezonu petlići su završili još jednom ubedljivom pobedom.

Već u uvodnim trenucima velike prilike za naš tim.Tašić,Radosavljević i Dramićanin su bili u dobrim pozicijama za postizanje pogotka ali su bili neprecizni.

Petrović i Pajević su probali udarcima sa distance ali bez promene rezultata.

Ipak,u 6.minutu gosti dolaze do vođstva pogotkom kapitena.

Nakon udarca sa 25.metara lopta je završila pod prečku našeg gola za 0:1.

Samo tri minuta kasnije naš tim stiže do izjednačenja.

Tanasijević je centrirao sa desne strane a loptu je glavom u mrežu smestio Dramićanin za 1:1.

Usledila je serija pokušaja i promašenih prilika naših akademaca.

Ofanziva se isplatila u 28.minutu.

Spasić je odlično uposlio Tašića na levoj strani a ovaj umakao svom čuvaru i povratnom loptom na drugoj stativi uposlio Damnjanovića,koji pogađa mrežu za 2:1.

Dimitrijević sa distance pogađa stativu a Radosavljevićev šut prolazi blizu gola.

Damnjanović ima veliku priliku u 32.minutu ali je slabo reagovao.

Gosti pokušavaju iz prekida i šutevima sa distance.

U 34.minutu Dramićanin se dobro snašao na 10-ak metara od gola rivala i preciznim udarcem donosi prednost našem timu od 3:1.

Za samo 10.minuta igre u nastavku akademci postižu čak 4.pogotka.

Radosavljević je precizan dva puta nakon dodavanja Damnjanovića u 38 i 39. minutu za 5:1.

Isti igrač postiže svoj treći pogodak u 44.minutu za 6:1 na asistenciju Pajevića,da bi samo minut kasnije Dramićanin na dodavanje Radosavljevića izašao sam pred golmana Viktorije i svojim drugim pogotkom povisio na 7:1.

U 52.minutu ponovo akcija Damnjanović-Radosavljević za 4-ti pogodak našeg napadača i prednost od 8:1.

Gosti iz Kragujevca smanjuju u 60.minutu na 8:2 ali već u sledećem napadu novi pogodak za naš tim.

Stanić i Dramićanin pogađaju okvir gola,da bi Damnjanović upisao novu asistenciju a njegovo dodavanje je u pogodak pretvorio Tašić za 9:2 u 61.minutu.

U 63.minutu Nikolić upošljava Damnjanovića a naš kapiten postavlja konačni 10:2.

Čestitke igračima oba tima na fer i korektnoj igri.

Čestitke našim igračima na pobedi.

Petlići su takmičenje završili na 4.mestu iza Apolona iz Kraljeva,Radničkog 1923 i Apolona iz Kragujevca.