Pioniri nastavili sa pobedama:AFD - Jasenica S.Palanka 5 : 1 (1:1)

Pionirska selekcija početkom drugog dela meča "slomila" goste.

AF DULJAJ - JASENICA S.Palanka 5 : 1 (1:1)

AFD::Radenković,Stojadinović,Spasić,V.Blagojević,N.Prokić,Petrović,Damnjanović,

Radosavljević,Simić,Veljić i V.Pokić.

Igrali su još:Dimitrijević,Todosijević,Aleksić,Dramićanin.

Pioniri nastavljaju sa dobrim igrama ovog proleća.

Veoma interesantan meč u kojem su oba tima želela pobedu,pa je malobrojna publika imala prilike da vidi dosta šansi na obe strane.

Naši akademci bili su precizniji,naročito u drugom delu meča,pa su se tako revanširali drugarima iz S.Palanke za jesenji poraz.

Timovi su mogli da postignu po još koji pogodak,ali su dobro reagovala oba čuvara mreže,a posebno se istakao naš Radenković sa nekoliko odličnih intervencija,od kojih tri u bitnim momentima meča.

Poveo je naš tim sjajnim pogotkom kapitena Vuka Blagojevića u 12.minutu.

Gosti su izbacili loptu iz svog kaznenog prostora,a na nju je naleteo naš kapiten i iz prve poslao pravi projektil a golman gostiju nije stigao ni da reaguje.

Mogao je naš tim da duplira prednost ali su i gosti propustili nekoliko dobrih prilika,tačnije Radenković je sjajno reagovao.

U 37.minutu  gosti dolaze do izjednačenja.

Nakon kornera igrač Jasenice glavom ubacuje loptu u mrežu.

U drugom delu ponovo dosta prilika a naši akademci su bili sigurniji i precizniji.

U 45.minutu akcija igrača koji nastupaju za selekciju petlića.

Radosavljević je uposlio Damnjanovića a ovaj iskoristio pogrešnu procenu golmana gostiju koji je napustio svoj gol,pa je naš igrač preciznim udarcem poslao loptu u mrežu za 2:1.

3:1 u 52.minutu nakon solo akcije Viktora Prokića,koji je nanizao nekoliko igrača gostiju i udracem sa 15-ak metara pogodio mrežu.

Petrović i N.Prokić su u nekoliko navrata imali ozbiljne reakcije pred našim golom,kada su gosti bili veoma blizu da ugroze Radenkovića.

U 57.minutu Spasić kruniše pravovremeno dodavanje Prokića za sigurnih 4:1.

Gosti su se trudili da postignu gol,ali je Radenković u dva navrata ponovo bio na visini zadatka.

Konačnih 5:1 postavio je Damnjanović u 62.minutu.

5.minuta pre kraja meča kapiten gostiju je nesportski reagovao i zbog toga zaradio drugu javnu opomenu,pa je morao  pre vremena da završi utakmicu.

U poslednjim trenucima meča u našem kaznenom prostoru došlo je do lakše povrede našeg kapitena Vuka Blagojevića,kome je ukazana pomoć a zaradio je malu posekotinu u predelu glave.