Pioniri sigurni:AF Duljaj - Sloga PM 6 : 2 (4:0)

AF DULJAJ - SLOGA PETROVAC NA MLAVI 6 : 2 (4:0)

AFD:Radenković,Damnjanović,Vasiljević,V.Blagojević,J.Petrović,Dimitrijević,

Stojadinović,Đ.Blagojević,Veljić,Simić,Prokić.

Igrali su još:Todosijević,Spasić,V.Petrović,Dramićanin,Pantić i Milojević.

Veoma fer i korektna igra oba tima,uz veliki broj pogodaka i prilika.

Već u prvom delu meča akademci su uspeli da steknu nedostižnu prednost.

U 3.minutu Veljić je u punoj trku ušao u kazneni prostor gostiju,nepropisno je startovao defanzivac Sloge a glavni sudija meča je opravdano pokazao na belu tačku.

Loptu je uzeo Đorđe Blagojević i preciznim udarcem doneo vođstvo našem timu od 1:0.

U 12.minutu već je bilo 2:0.

Simić je iskoristio grešku odbrane gostiju i prizemnim udarcem poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

Ređale su se šanse naših akademaca ali i promašaji,pa su tako Veljić i Prokić u nekoliko navrata mogli da povećaju prednost našeg tima.

Ipak,u 16.minutu dobra i precizna akcija našeg tima.

Raspoloženi Simić je probio odbranu gostiju po desnoj strani i povratnom loptom na "petercu" uposlio Prokića,a ovom nije bilo teško da u punom trku zatrese mrežu rivala za 3:0.

Samo 2.minuta kasnije Veljić je asistirao za Prokića a naš napadač je imao lak zadatak da poveća na 4:0.

Usledili su novi promašaji akademaca a najveće prilike su propustili Đorđe i Vuk Blagojević i ponovo Prokić i Veljić.

Pripretili su gosti ali su Petrović,Damnjanović i Radenković uspeli da zaustave napadače gostiju.

Na početku drugog dela akademci su malo spustili tempo pa smo pogotke videli u poslednjoj četvrtini meča.

Vuk Blagojević je uputio loptu sa 20-ak metara ka golu gostiju u 56.minutu,a ona se od prečke odbila do Veljića,koji šalje loptu u mrežu za 5:0.

Na 6:0 povisio je Dramićanin na dodavanje Todosijevića u 65.minutu

U finišu meča gosti koriste opuštenost naših igrača,kao i činjenicu da se na terenu u istom trenutku našlo čak 6.igrača iz selekcije petlića,pa je Radenković 2.puta vadio loptu iz mreže.

Čestitke gostima na veoma korektmoj igri i ponašanju na terenu i van njega.

Čestitke našim akademcima na igri do 72.minuta i pobedi.