Pioniri ubedljivi: AF Duljaj - VGSK 13 : 0 (7:0)...

AF DULJAJ - VGSK Veliko Gradište 13 : 0 (7:0)

AFD::Veljković Luka, Ivanović Nikola, Todosijević Filip, Andreić Lazar, Dobričić Mateja, Nikolić Mateja, Nešić Nikola, Dimitrijević Miodrag (kap.), Milosavljević Viktor, Lazarević Aleksa i Ranković Uroš.

Igrali su još: Đurić Vanja, Petković Mladen, Petrović Lazar, Nikolić Lazar, Đurić Nemanja, Jovanović Zoran.

Strelci: Ranković Uroš 3, Lazarević Aleksa 3, Dimitrijević Miodrag 2, Nikolić Mateja, Nešić Nikola, Milosavljević Viktor, Jovanović Zoran i Dobričić Mateja.

Već u prvom minutu veliku priliku propustio je Ranković.

Isti igrač u 3 minutu donosi vođstvo našem timu od 1:0.

Milosavljević koji je bio brži od golmana gostiju je uposlio Nešić a ovaj preciznim centaršutem pogodio Rankovića kaji sa peterca ubacuje loptu u prazan gol.

U 8 minutu Nikolić je presekao napad gostiju na centru, uposlio Rankvića na desnom krilu i nastavio ka kaznenom prostoru, da bi mu ovaj povratnom loptom omogućio da pogodi mrežu sa 10-ak metara.

Slična akcija i u 12-om minutu.Ponovo Nikolić za Rankovića a ovaj za Milosavljevića koji levom nogom pogađa mrežu za 3:0.

Lazarevićev šut sa 20-ak metara zaustavlja prečka, a odbijenu loptu je u gol plasiranim uadrcem poslao Ranković za 4:0 u 23 minutu.

Novi pokušaj Lazarevića ali je odlično reagovao golman VGSK-a.

5:0 u 30-om minutu.

Kombinovali su Lazarević i Ranković a loptu je u gol smestio kapiten Dimitrijević.

Odlična akcija našeg tima samo dva minuta kasnije i ponovo strelac dimitrijević

Dobričić je iz zadnje linije započeo napad, a akciju je nastavio Andreić za Nešiča koji na desnoj strani pronalazi Rankovića koji iz prvog dodira asistira našem kapitenu za 6:0.

Nešić u 35-om minutu šutira sa 20-ak metara a lopta je skliznula kroz ruke golmana gostiju u gol za 7:0.

Do kraja prvog dela prilike su propustili Milosavljević i Lazarević.

U nastavku ista slika kao u prvom delu.

Ponovo je odbrana učestvovala u akciji našeg tima koja je završena pogotkom.

Dobričić je "povukao" loptu iz naše zadnje linije i pravovremono uposlio raspoloženog Rankovića koji povratnom loptom pronalazi Lazarevića, a najbolji strelac našeg tima šalje loptu u gol za 8:0.

Samo minut kasnije nova promena rezultata.

Jovanović je centrirao sa leve strane a neodlučnost odbrane rivala koristi Ranković za svoj drugi pogodak na meču za 9:0.

Petrović se na sredini terena klizećim startom izborio za novi napad, a Dobričić je pravovremeno uposlio Lazarevića koji pogođa za 10:0 u 54 minutu.

Jovanović u 62 minutu povećava na 11:0.

Lopta je nakon njegovog šuta sa 18 metara skliznula kroz ruke golmana gostiju i završila u mreži.

Novi dobar i brz napad našeg tima u 65 minutu.

Nemanja Đurić je presekao loptu a zatim pravovremenim pasom pronašao Lazarevića, koji šalje loptu pored istrčalog golmana u mreži za svoj treći pogodak a ukupno 12 za svoj tim na ovom meču.

U 78 minutu Dobričić šutem sa 25 metara pogađa mrežu nakon loše intervencije golmana rivala.

Bio je to prvi pogodak Dobričića u dresu našeg tima.