Pobeda petlića u Aranđelovcu: Šumadija - AF Duljaj 0:7 (0:4)...

ŠUMADIJA Aranđelovac - AF DULJAJ 0 : 7 (0:4)

AFD:Božić Sreten, Nikolić Aleksandar, Ivanović Đorđe, Đorđević Luka (na slici), Petrović Natalija, Bajović Balša, Blagojević Veljko, Petrović Igor, Radojević Stefan, Mijailović Boris (kap.) i Topalović Filip.

Igrali su još: Mijailović Marko, Nikolić Mihailo, Pantić Pavle, Lazarević Lazar, Dukić Uroš.

Strelci:Petrović Igor 3, Đorđević Luka 2, Radojević Stefan i Petrović Natalija.

Petlići sigurnom pobedom započeli novu sezonu.

Odlično je naš tim započeo meč i već u 3 minutu je uspeo da dođe u vođstvo.

Radojević je na desnoj strani pronašao Topalovića a ovaj povratnom loptom proigrao Petrovića, koji sa 7-8 metara pogađa mrežu domaćih za 0:1.

U 8 minutu Luka Đorđević se najbolje snašao u kaznenom prostoru domaćih i preciznim udarcem duplirao prednost narandžasto-crnih.

Mogao je naš tim u narednom minutu do novog pogotka ali je Topalović iz izgledne situacije šutirao pored gola.

Pokušava domaćin ali naša dobrana u poslednjem trenutku dobro interveniše u kaznenom prostoru.

U 18 minutu već je bilo 0:3 za naš tim.

Ponovo su akademci izveli brzu i tačnu akciju.Topalović je ponovo ubacio loptu, Petrović uputio udarac koji je golman domaćih kratko odbio a na loptu je natrčao Radojević koji ju je sproveo u mrežu.

Domaćin uspeva da pripreti udarcem sa distance ali je dobro reagovao Božić na golu.

Igor Petrović u 25 minutu preciznim i snažnim udarcem pogađa mrežu Šumadije za 0:4, što je bio i rezultat prvog dela meča.

Kako su počeli u prvom akademci su nastavili i u drugom delu meča.

Korner je u drugom minutu nastavka izveo Blagojević a na prvoj stativi je loptu u gol glavom sprovela Natalija Petrović za 0:5.

Domaćin pokušava da dođe do pogotka ali ponovo Božić dobro interveniše u 46 minutu.

Najlešpi trenutak meča dogodio se u 50-om minutu.Nakon ubačene lopte u kazneni prostor domaćih Đorđević je okrenut leđima uputio udarac ka golu preko glave a ona je uz malo sreće završila iza leđa golmana domaćih za 0:6.

Pogodak kakav se retko viđa.

Bolju igru tokom celog meča naš tim kruniše novim efektnim pogotkom Igora Petrovića u 63 minutu.

Naš akademac je ponovo snažnim i preciznim udarcem pogodio gornji ugao gola domaćih za konačnih 0:7.

Čestitke domaćem timu na fer i korektnoj igri.

Čestitke i akademcima na zasluženoj pobedi i dobroj igri.