Pobeda petlića:AF Duljaj - Viktorija Kg 4 : 1 (2:1)

Petlići ostvarili trijumf na svom terenu uz veliki broj propuštenih prilika.

AF DULJAJ - VIKTORIJA 2018 4 : 1 (2:1)

AFD:Radenković,Tanasijević,N.Dimitrijević,Damnjanović,Pantić,Nikolić,Petrović,

Spasić,Dramićanin,Radosavljević i Tašić.

Igrali još:Aleksić,S.Dimitrijević,Savić,Stanić,Petković,Djurić,Pavlović.

Akademci su zasluženo stigli do pobede u današnjem meču protiv kvalitetnog rivala,ali su naši igrači propustili veliki broj prilika.

Akademci su od starta krenuli ofanzivno a priliku za pogotke propuštali su Spasić,Radosavljević,Dramićanin i Tašić.

Ipak,u 12.minutu vođstvo našeg tima.

Petrović je uposlio Radosavljevića a ovaj u na petercu pronašao Dramićanina koji donosi prednost našem timu od 1:0.

Samo 3.minuta kasnije greška naše odbrane i gosti uspevaju da poravnaju na 1:1.

Usledila je serija prilika pred golom gostiju.

U idealnim prilikama za pogodak našli su se Radosavljević,Damnjanović,Dramićanin i Spasić.

U 28.minutu konačno akademci uspevaju da pogode mrežu rivala i to posle lepe akcije.

Petrović je pronašao Tašića na levoj strani,ovaj oštrom povratnom uposlio Radosavljevića koji donosi vođstvo našem timu od 2:1.

U nastavku meča potpuna dominacija našeg tima ali ponovo su akademci propuštali veliki broj prilika.

Dramićanin svojim drugim pogotkom u 42.minutu povećao na 3:1,da bi se Tašić dobro snašao u kaznenom prostoru gostiju i preciznim udarcem povisio na 4:1 u 48.minutu.

Opet su se ispromašivali naši igrači u nastavku meča,dok sa druge strane gosti su retko pretili našem timu.

U finišu meča šasnu su dobili i rezervi igrači sa obe klupe.

Priliku da postignu pogodak propustili su Petković,Pavlović,Đurić,Savić i Sreten Dimitrijević.

Čestitke gostima na fer,korektnoj i dobroj igri.

Čestitke našim akademcima na zasluženoj pobedi.