Pobeda pionira u gostima:Bačinac - AF Duljaj 1 : 2 (0:2)

Pionirska selekcija ostvarila pobedu na gostovanju u Bačincu i tako se učvrstila u gornjem delu tabele.U sredu na programu vanredno kolo u kojem akademci dočekuju Jasenicu iz S.Palanke.

19.KOLO PODUNAVSKO-ŠUMADIJSKE LIGE PIONIRA
BAČINAC - AF DULJAJ 1 : 2 (0:2)

AFD:N.Prokić,Stojadinović,Spasić,V.Blagojević (kap.),Đ.Blagojević,Dimitrijević,

Simić,Veljić,Petrović,V.Prokić i Damnjanović.

Igrali su još:Vasiljević,Milojević i Dramićanin.

Pionirska selekcija ostvarila je 12.prvenstveni trijumf i to na nezgodnom gostovanju u Bačincu.

Pored borbenog rivala akademci su imali dosta poteškoća i sa uslovima na terenu koji nije dozvolio obema ekipama da pruže lepšu i bolju igru.

Naš tim je vrlo dobro započeo meč i nakon odličnog prodora Viktora Prokića i dodavanja za Damnjanovića,kome nije bilo teško da sprovode loptu u mrežu,dolazi u vođstvo od 0:1.

Usledili su pokušaji Veljića,Prokića i Blagojevića ali bez promene rezultata.

Do drugog pogotka naš tim dolazi u finišu prvog dela meča nakon preciznog udarca Đorđa Blagojevića.

U nastavku smo videli po nekolik rpilika sa obe strane a naš tim je propustio dve dobre šanse da reši pitanje pobednika.

Umesto toga,u 4.minuta pre kraja meča jedanaesterac za domaćina,iako se čini da je lopta pogodila u ruku domaćeg a ne našeg igrača.

Domaćin je iz kaznenog udarca smanjio na 1:2,što je bio i konačan rezultat meča.

Čestitamo domaćem timu na fer i korektnoj utakmici a našim momcima na pobedi.

Već u sredu na programu je vanredno kolo a u Topolu stiže Jasenica iz S.Palanke.