Pobeda pionira,poraz petlića...

Veoma sadržajan i uzbudljiv dan je iza naših akademaca.

Pioniri nastavili niz pobeda,petlići zabeležili prvi poraz,najmlađi akademci ugostili drugare iz Aranđelovca.

REZULTATI
U - 14  AF DULJAJ - PETLIĆ Smederevo 8 : 4 (3:1)
U - 12  APOLON I - AF DULJAJ 4 : 0 (1:0)

Pionrska selekcija ostvarila treći vezani a ukupno šesti trijumf u takmičenju.
Prokić nezaustavljiv za odbranu gostiju uz vrlo dobru igru celog tima.
9.KOLO PODUNAVSKO-ŠUMADIJSKE LIGE PIONIRA
AF DULJAJ - PETLIĆ Smederevo 8 : 4 (3:1)

AFD:Sremčević Veljko,Pantić Mateja,Vasiljević Dejan,Petrović Viktor,Radenković Nemanja,Simić Aleksandar,Đerić Andreja,Dimitrijević Sreten,Dramićanin Nikola,Prokić Viktor i Damnjanović David.
Igrali su još:Aleksić Janko,Savić Aleksandar,Petrović Igor,Stojadinović Veljko,Dimitrijević Nikola,Spasić Stefan i Tanasijević Lazar.
U najavi za ovaj meč nagovestili smo da će biti puno golova kada se sastaju ova dva tima,pa se tradicija nastavila i ovaj put.
Gosti poveli,akademci brzo preokrenuli.U 19.minutu gosti su iskoristili ukazanu šansu i došli do vođstva ali je onda usledila serija našuh akademaca ,tačnije Viktora Prokića,koji je sa tri pogotka do kraja prvog dela doneo prednost našem timu.
Prvo je izjednačio u 22.minuta a prednost doneo u 28 i 30-om.
Ofanzivno su krenula oba tima i u drugom delu.
Prokić je nastavio sa svojom serijom u 49-om minutu za 4:1,ali je rival uzvratio samo 4.minuta kasnije za 4:2.
Prokić postiže novi pogodak za 5:2 u 58.minutu a u 60 za 6:2.
Stefan Spasić je u 70.minutu povisio na 7:2 a gosti minut kasnije smanjuju na 7:3.
Prokić sjajnu partiju kruniše svojim sedmim pogotkom za 8:3 a tim iz Smedereva u poslednjem minutu meča dolazi do svog četvrtog,koji je ujedno bio i poslednji na ovom meču.
Čestitke igračima oba tima na fer i korektnoj borbi.
Akademcima je ovo bio treći vezani trijumf a ukupno šesti.

Naredne subote naš tim gostuje u Požarevcu ekipi Mladog Radnika.
Meč se igra od 10.sati.

Petlići doživeli prvi poraz uz slabu igru celog tima.

3.KOLO LIGE PETLIĆA GRADA KRAGUJEVCA
APOLON I Kragujevac - AF DULJAJ  4 : 0 (1:0)
AFD:Milovančević Dušan,Andreić Lazar,Stanić Pavle,Nikolić Mateja,Dimitrijević Miodrag,Bošković Nikola,Đurić Vanja,Đurić Nemanja,Pajević Vuk,Lazarević Aleksa i Milosavljević Viktor.
Igrali su još:Nešić Nikola,Jovanović Zoran,Todosijević Filip i Filipović Veljko.

Petlići su doživeli poraz na gostovanju u Kragujevcu.

Akademci su otpor domaćinu pružali do sredine drugog dela meča a onda je domaćin za tri minuta postigao dva pogotka i sa rezultatom 3:0 ušao u finiš meča.

U poslednjem minutu utakmice domaćin postiže još jedan pogodak za konačnu pobedu.

Akademci su pružili slabu igru a domaćinu su olakšali posao.

Čak tri pogotka je Apolon postigao iz prekida,udarcima sa distance,dok su akademci samo u tri navrata pripretili golmanu domaćih.Čestitamo Apolonu na pobedi a našim akademcima ostaje da se što bolje pripreme za naredni duel protiv Šumadije iz Aranđelovca.