Poraz petlića:Karađorđe Rača - AF Duljaj 4:0(3:0)

Petlići pružili lošu partiju na gostovanju u Rači i zasluženo poraženi od raspoloženog domaćina.

6.KOLO LIGE PETLIĆA GRADA KRAGUJEVCA
KARAĐORĐE RAČA - AF DULJAJ  4 : 0 (3:0)

AFD:Aleksić,Tanasijević,Vasiljević,Petrović,Pantić,Stojadinović,Damnajnović (kap),

Dimitrijević,Radosavljević,Prokić i Dramićanin.

Igrali su još:Radenković,Simić,Spasić i Milivojević.

Zaslužena pobeda domaćina koji je već u 15.minutu vodio sa 3:0 nakon velikih grešaka naših igrača.

Po veoma teškom terenu za igru bolje se snašao domaćin koji do vođstva dolazi u 5.inutu nakon greške naše odbrane koju je realizovao napadač domaćih.

U 12.minutu igrač domaćih direktno iz kornera povećava na 2:0.

Veliku priliku za naš tim propuštaju Pantić i Petrović kada su njihovi udarci izblokirani ispred gola domaćih.

Grešku naše odbrane gosti ponovo kažnjavaju u 17.minutu za 3:0.

U drugom delu naš tim je imao više od igre ali akademci nikako nisu uspevali da savladaju vrlo dobrog golmana domaćih.

Već u prvom minutu nastavka velika prilika za naš tim.

Prokić je ubacio loptu na peterac a Dimitrijević sa 5-6.metara slabo šutira pa je golman domaćih lako zaustavio njegov šut.

Nove prilike za naš tim imaju Dramićanin i Prokić ali u oba navrata je dobro intervenisala čvrsta odbrana domaćih.

Ponovo je Prokić pobegao odbrani domaćih i dobro šutirao ali je ponovo odlično reagovao golman domaćih.

Dramićanin ima odličnu prililku ali šutira pored gola.

Radosvljevićev pokušaj se završio na isti način.

Domaćini su retko dolazili do kaznenog prostora našeg tima u drugom poluvremnu ali su ipak uspeli da dođu do novog gola.

Lopta se od prečke odbila do napadača domaćih kome nije bilo teško da savlada našeg golmana za ubedljivih 4:0.

Prokić je u solo prodoru izašao sam pred golaman domaćih ali mu je lopta "pobegla" usled veoma lošeg terena i završila u rukama istrčalog čuvara mreže domaćih.

Poslednju priliku za bar počasni pogodak propuštio je Radosavljević.

Najmlađi akter meča izdržao je nekoliko duela i izašao sam pred golmana domaćih kojeg je lobovao,ali je lopta završila pored gola.

Čestitke domaćinu na zasluženoj pobedi,a našem timu ostaje da u nedeljnom meču popravi veoma loš utisak sa današnjeg meča.