Poraz pionira od lidera:AF Duljaj - Plana 1 : 6 (0:2)

Akademci doživeli ubedljiv poraz od lidera u pretposlednjem kolu takmičenja.

AFD:Radenković,Stojadinović,N.Prokić,,V.Blagojević,J.Petrović,Damnjanović,Veljić,

Simić,Dramićanin i Prokić.

Igrali su još:Aleksić,Dimitrijević,Vasiljević,Spasić,I.Petrović Todosijević,Jovanović.

Jedini pogodak za naš tim postigao je Spasić.

Naš tim bez rešenja za napadački trio gostiju koji su po dva puta pogađali mrežu naših golmana Radenkovića i Aleksića.

Već u uvodnim minutima bilo je jasno da će naša odbrana imati puno posla protiv raspoloženih igrača gostiju.

Nekoliko loših poteza naših igrača gosti su mogli da iskoriste ali je odlično intervenisao u nekoliko navrata naš golman Radenković.

Ipak,gosti od 15.minutu stežu obruč oko našeg gola a naša odbrana nije uspela da izdrži pa se do poluvremena otišlo sa prednosšću gostiju od 0:2.

Imao je Veljić kolosalnu šansu pri rezultatu 0:0 ali je sa 8-9.metara šutirao iz izgledne pozicije pored gola.

Mogao je i Viktor Prokić bolje da reaguje u 26.minutu ali je njegov udarac zaustavio golman gostiju.

Početak drugog dela počeo je u mirnijem ritmu,ali su velike greške naših igrača dozvolile gostima da brzo dupliraju vođstvo na 0:4.

U finišu meča akademci stižu do jedinog pogotka.

Dramićanin je uposlio Spasića,koji je zaobišao golmana gostiju i poslao loptu u praznu mrežu za 1:4.

U finišu meča gosti sa još dva pogotka dolaze do ubedljivih 1:6.

Čestitke gostima na pobedi,fer i korektnoj igri i puno sreće u baraž utakmicama.

Akademcima ostaje da izvuku pouke iz ovog meča i da u narednom poslednjem kolu pred svojim navijačima prikažu bolju igru.