Poraz pionira:AF Duljaj - Plana 1 : 5 (1:3)...

U meču sa dosta prilika za oba tima,gosti bili koncentrisaniji i precizniji.

Akademci doživeli poraz nakon gotovo 2.meseca.

AFD:Radenković Nemanja,Tanasijević Lazar,Spasić Stefan,Petrović Viktor,Simić Aleksandar,Dimitrijević Miodrag,Đerić Andrija,Vasiljević Dejan,Dramićanin Nikola,Prokić Viktor i Damnjanović David.

Rezervni igrači:Aleksić Janko,Stojadinović Veljko i Petrović Igor.

Gosti kaznili svaku grešku našeg tima koji je doživeo poraz nakon 7.mečeva.

Počelo je velikom šansom za naš tim.

Viktor Petrović je šutirao iz slobodnog udarca a lopta je završila na prečki godtujućeg gola.

Gosti su svoju prvu priliku odmah realizovali u 10.minutu nakon grešeke naše odbrane za 0:1.

Samo 5.minuta kasnije gosti dupliraju prednost nakon kornera i velike gužve pred golom Radenkovića.

Uzvraćaju akademci preko Prokića u 28.minutu,kada je pobegao odbrani gostiju i plasiranim udarcem smestio loptu u mrežu.

Ulsedili su dobri minutu za naš tim.

Nekoliko opasnih napada preko Damnjanovića i Prokića naš tim nije krunisao pogotkom,ali su zato na drugoj strani napadači Plane bili nepogrešivi.

Ponovo je prekid bio koban za naš tim a igrač Plane je u 30-om minutu dobrim udarcem smestio loptu iza Radenkovića,koji je pre ovog pogotka ima dve dobre intervencije.

Sa rezultatom 1:3 se otišlo na odmor.

U drugom delu akademci kreću ofanzivnije,što je dalo dosta prostora gostima.

Naša odbrana nije imala način da zaustavi napadača gostiju,koji je u 46.poveća na 1:4,da bi samo dva minuta kasnije postigao svoj treći pogodak za velikih 1:5.

U nastavku meča viđeno je još prilika sa obe strane ali su golmani oba tima zabeležili po nekoliko dobrih intervencija.

Gostujući igrač u 65.minutu pogađa stativu nakon udarca sa distance a na drugoj strani Prokić propušta priliku da smanji zaostatak.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata,pa su gosti zasluženo slavili svoju pobedu.

Čestitke gostima na fer,korektnoj i dobroj igri koja im je donela zasluženu pobedu.

Akademcima čestitke na uloženom trudu uz nadu da će pružiti bolju igru već na narednom meču kada gostuju ekipi RSK.

Meč je na programu u nedelju od 10.sati,ukoliko ne bude nekih promena termina utakmice.