Poraz pionira:AFD - Mladi Radnik 0:4 (0:2)

Pioniri doživeli prvi prolećni poraz,gosti zasluženo slavili.

AF DULJAJ - MLADI RADNIK Požarevac 0 : 4 (0:2)

AFD:Radenković,Stojadinović,Veljić,V.Blagojević (kap),N.Prokić,Đ.Blagojević,

Jovanović,Vasiljević,Damnjanović,V.Prokić i Simić.

Igrali su još:Spasić,Petrović,Milojević i Todosijević.

Akademci bez rešenja za trostrukog strelca gosiju.

Ništa zanimljivo nije se dešavalo sve do 22.minuta kada gosti evro golom dolaze do vođstva.

Samo 3.minuta kasnije velika neodlučnost našeg kapitena Blagojevića koristi napadač gostiju i lako pogađa mrežu za 0:2.

Na početku drugog dela meča nešto konkretniji napadi akademaca.

Prvo je izglednu priliku propustio Veljić na dodavanje Prokića ali je odlično intervenisao golman gostiju.

Samo dva minuta kasnije (ne)sporna situacija ispred kaznenog prostora gostiju.

Veljić je bio u silovitom naletu a nehotično ga je sa leđa sapleo defanzivac gostiju i kada su svi očekivali da sudija pokaže na belu tačku,on je pokazao da je prekršaj načinjen nekoliko santimetara van linije kaznenog prostora.

Pokušao je Vuk Blagojević da udarcem preko živog zida pogodi gol ali je lopta završila pored stative.

Usledio je pokušaj i Viktora Prokića ali je i njegov udarac završio pored gola.

Do kraja meča gosti uspevaju da postignu još dva pogotka i ostvare zasluženu pobedu oja ih ostavlja u trci za prvo mesto.

Čestitke gostima na pobedi,fer i korektnoj igri.

Čestitke i našim momcima koji su pokušavali do samog kraja meča da postignu barem jedan pogodak.

Narednog vikenda naš tim godtuje u Bačincu.

Veljko Stojadinović u duelu sa igračem Mladog Radnika.