Poraz pionira:Cepelin - AF Duljaj 2 : 1 (1:0)

Pionirska selekcija doživela je poraz u poslednjem minutu meča u prvom prolećnom meču.

18.KOLO PODUNAVSKO-ŠUMADIJSKE LIGE PIONIRA

CEPELIN Smederevo - AF DULJAJ

2 : 1 (1:0)

AFD:Sremčević Veljko,Tanasijević Lazar,Stojadinović Veljko,Petrović Viktor,Spasić Stefan,Dimitrijević Sreten,Vasiljević Dejan,Damnjanović David,Simić Aleksandar,Prokić Viktor i Savić Aleksandar.

Rezervni igrači:Radenković Nemanja,Petrović Igor i Radenković Nikola.

Akademci poraženi u poslednjim trenucima meča,nakon velike greške naše odbrane.

Tokom celog meča viđena je dobra i uzbudljiva utakmica sa dosta prilika na obe strane.

Veoma teški uslovi terena u Udovicama nisu išli na ruku igračima oba tima,jer je veći deo šansi propušten usled loših uslova na samom terenu.

Do vošstva su mogli i jedni i drugi već u prvim trenucima meča.

U nastavku dobra igra oba tima ali u vođstvo dolaze domaći i to pogotkom u poslednjem minutu,39.minut 1:0.

U nastavku akademci su angažovaniji i opasniji.

Najbolji strelac Prokić bio je usamljen u napadu jer je Dramićanin,drugi strelac tima,odsustvovao sa ovog meča.

Upravo je Prokić nakon serije promašaja u 54.minutu poravnao rezultat na 1:1.

Uzvratili su domaći ali je Sremčević dobro intervenisao u nekoilko navrata.

Mogli su akademci do preokreta ali je Prokić bio neprecizan.

Meč je ušao u nadoknadu vremena a domaći dolazi po pobedonosnog gola nakon velike greške naše odbrane,80.minut 2:1.

Čestitamo domaćem timu na pobedi a našima akademcima ostaje da u narednom meču pruže bolju partiju.