RASPORED JESENJEG DELA SEZONE 2020/21 (PIONIRI,PETLIĆI)...

Liga pionira FS RZS startuje 15-og avgusta i brojaće 15.timova.

Naši akademci predstavljaće Topolu u ovom takmičenju a žreb je hteo da u prvom kolu budu slobodni.

Prvi meč za naš tim zakazan je za sredu 19-tog avgusta,kada će ugostiti Đerdap iz Golupca.

SASTAV PODUNAVSKO-ŠUMADIJSKE LIGE PIONIRA
SMEDEREVO Smederevo
MLADI RADNIK  Požarevac
RSK Kučevo
AF DULJAJ Topola
VGSK Veliko Gradište
SLOGA 33 Petrovac na Mlavi
ŠUMADIJA Aranđelovac
PLANA Plana
SOKO 2015 Saraorci
CEPELIN 026 Smederevo
PETLIĆ SD 2006 Smederevo
ĐERDAP Golubac
OPK RUDAR 1933 Kostolac
SFU GORNJAK Krepoljin
ŽELEZNIČAR Požarevac

RASPORED UTAKMICA
1.kolo AF DULJAJ - slobodan 15/16.08
2.kolo

AF DULJAJ - Đerdap

Spasić,Lazarević,Damnjanović 2,V.Petrović 2

6 : 0 (2:0)
3.kolo

Smederevo - AF DULJAJ

Lazarević,Spasić 2 i Dramićanin

0 : 4 (0:2)
4.kolo

AF DULJAJ - RSK

Spasić 5,Dramićanin 4,Đerić,Milosavljević i Nešić

14 : 3 (10:1)
5.kolo

Šumadija - AF DULJAJ

Dramićanin i V.Petrović

0 : 2 (0:2)
6.kolo

AF DULJAJ - Sloga

V.Petrović,Dramićanin 2,S.Dimitrijević i Petković

5 : 0 (3:0)
7.kolo

Soko - AF DULJAJ

Dramićanin

0 : 1 (0:0)
8.kolo

AF DULJAJ - Rudar

Dramićanin i V.Đurić

2 : 0 (1:0)
9.kolo VGSK - AF DULJAJ 26/27.09
10.kolo AF DULJAJ - Mladi Radnik 3/4.10
11.kolo Plana - AF DULJAJ 10/11.10
12.kolo AF DULJAJ - Cepelin 17/18.10
13.kolo Železničar - AF DULJAJ 24/25.10
14.kolo AF DULJAJ - Petlić 31.10/1.11
15.kolo SFU Gornjak - AF DULJAJ 7/8.11
16.kolo AF DULJAJ - slobodan 14/15.11
17.kolo Đerdap - AF DULJAJ 21/22.11

Petlići će se i ove sezone takmičiti u ligi grada Kragujevca,koja će biti podeljena u dve grupe sa po 10.timova.

Prvenstvo startuje narednog vikenda (5/6 septembar) a poslednje jesenje kolo igra se 1.novembra.

SASTAV LIGE PETLIĆA GRADA KRAGUJEVCA / GRUPA A

RADNIČKI 1923 I

Kragujevac

APOLON 

Kraljevo

AF DULJAJ

Topola

APOLON 4 I 

Kragujevac

ŠUMADIJA 

Aranđelovac

SUŠICA 

Kragujevac

KARAĐORĐE 

Topola

FITNES 

Kragujevac

OLIMP 2015

Kragujevac

ARENA SPORT

Kragujevac


RASPORED UTAKMICA

1.kolo

AF DULJAJ - Karađorđe

Blagojević 4,Topalović 3,Mijailović 2,Radojević 2,I.Đorđević,Petrović i Bajović

14 : 1 (8:0)

2.kolo

Šumadija - AF DULJAJ

Blagojević

1 : 1 (1:0)

3.kolo

AF DULJAJ - Fitnes

Petrović

1 : 1 (0:0)

4.kolo

AF DULJAJ - Arena sport

26/27.09

5.kolo

Radnički 1923 I - AF DULJAJ

03/04.10

6.kolo

AF DULJAJ - Apolon 4 I

10/11.10

7.kolo

Olimp 2015 - AF DULJAJ

17/18.10

8.kolo

AF DULJAJ - Apolon Kraljevo

24/25.10

9.kolo

Sušica - AF DULJAJ

31.10/01.11