RASPORED UTAKMICA 2019/20 (PIONIRI / PETLIĆI)...

Pioniri otvaraju novu sezonu narednog vikenda.

U ovoj sezoni pionirska liga FS RZS brojaće 16.timova,dva više u odnosu na prošlu sezonu.

Petlići će startovati 15/16 septembra a ekipe će biti podeljene u 2.grupe.

Naši akademci takmičiće se u grupi A.

PODUNAVSKO-ŠUMADIJSKA LIGA / PIONIRI
MLADI RADNIK Požarevac
ŽELEZNIČAR Požarevac
SMEDEREVO Smederevo
PETLIĆ  Smederevo
AF DULJAJ TOPOLA
ŠUMADIJA Aranđelovac
PLANA V.Plana
JASENICA 2017 S.Palanka
SLOGA 33 Petrovac na Mlavi
RSK Rabrovo
BAČINAC Bačinac
SOKO 2015 Saraorci
VGSK V.Gradište
OFK "RUDAR" 1933 Kostolac
POMORAVLJE  Vlaški Do
CEPELIN Smederevo

RASPORED UTAKMICA PIONIRA
1.kolo 17/18.08

AF DULJAJ - Jasenica 2017

Prokić 3,Savić,I.Petrović,V.Petrović

6 : 0 (2:0)
2.kolo 21.08

Bačinac - AF DULJAJ

Prokić i Dramićanin

2 : 2 (1:2)
3.kolo 24/25.08

AF DULJAJ - Cepelin

Prokić 3,Dramićanin,I.Petrović,V.Petrović

6 : 3 (0:0)
4.kolo 29.08

Sloga 33 - AF DULJAJ

Dramićanin

4 : 1 (2:1)
5.kolo 31.08/01.09

AF DULJAJ - Šumadija

Prokić 5,Dramićanin

6 : 1 (2:1)
6.kolo 07/08.09 Smederevo - AF DULJAJ 3 : 0 (3:0)
7.kolo 14/15.09

AF DULJAJ - Železničar

Prokić 2,Dramićanin 2,Damnjanović 2,I.Petrović 3

9 : 0 (6:0)
8.kolo 21/22.09 Soko 2015 - AF DULJAJ  
9.kolo 28/29.09 AF DULJAJ - Petlić   
10.kolo 05/06.10 Mladi Radnik - AF DULJAJ  
11.kolo 12/13.10 AF DULJAJ - VGSK  
12.kolo 19/20.10 Pomoravlje 1946 - AF DULJAJ  
13.kolo 26/27.10 AF DULJAJ - OFK Rudar 1933  
14.kolo 02/03.11 AF DULJAJ - Plana  
15.kolo 09/10.11

RSK - AF DULJAJ 

 
16.kolo 16/17.11 Jasenica - AF DULJAJ  
17.kolo 23/24.11 AF DULJAJ - Bačinac  
       

LIGA PETLIĆA GRADA KRAGUJEVCA / GRUPA A
APOLON  KRALJEVO
RADNIČKI 1923 KRAGUJEVAC
APOLON 04  KRAGUJEVAC
AF DULJAJ TOPOLA
ŠUMADIJA  ARANĐELOVAC
APOLON 04 II KRAGUJEVAC
VIKTORIA 2018 KRAGUJEVAC
FITNES  KRAGUJEVAC
ARENA SPORT KRAGUJEVAC
OLIMP 2015 KRAGUJEVAC
RASPORED UTAKMICA PETLIĆA
1.kolo 14/15.09

OLIMP 2015 - AF DULJAJ

Milosavljević

1 : 1 (0:1)
2.kolo 21/22.09 AF DULJAJ - VIKTORIA 2018  
3.kolo 28/19.09 APOLON 04 I - AF DULJAJ  
4.kolo 05/06.10 AF DULJAJ - ŠUMADIJA AR.  
5.kolo 12/13.10 RADNIČKI 1923 I - AF DULJAJ  
6.kolo 19/20.10 AF DULJAJ - FITNES  
7.kolo 26/27.10 ARENA SPORT - AF DULJAJ  
8.kolo 02/03.11 AF DULJAJ - APOLON KRALJEVO  
9.kolo 09/10.11 APOLON 04 II - AF DULJAJ