RASPORED UTAKMICA 2019/20 (PIONIRI / PETLIĆI / PREDPETLIĆI)...

Pioniri otvaraju novu sezonu narednog vikenda.

U ovoj sezoni pionirska liga FS RZS brojaće 16.timova,dva više u odnosu na prošlu sezonu.

Petlići će startovati 15/16 septembra a ekipe će biti podeljene u 2.grupe.

Naši akademci takmičiće se u grupi A.

PODUNAVSKO-ŠUMADIJSKA LIGA / PIONIRI
MLADI RADNIK Požarevac
ŽELEZNIČAR Požarevac
SMEDEREVO Smederevo
PETLIĆ  Smederevo
AF DULJAJ TOPOLA
ŠUMADIJA Aranđelovac
PLANA V.Plana
JASENICA 2017 S.Palanka
SLOGA 33 Petrovac na Mlavi
RSK Rabrovo
BAČINAC Bačinac
SOKO 2015 Saraorci
VGSK V.Gradište
OFK "RUDAR" 1933 Kostolac
POMORAVLJE  Vlaški Do
CEPELIN Smederevo

RASPORED UTAKMICA PIONIRA
1.kolo 17/18.08

AF DULJAJ - Jasenica 2017

Prokić 3,Savić,I.Petrović,V.Petrović

6 : 0 (2:0)
2.kolo 21.08

Bačinac - AF DULJAJ

Prokić i Dramićanin

2 : 2 (1:2)
3.kolo 24/25.08

AF DULJAJ - Cepelin

Prokić 3,Dramićanin,I.Petrović,V.Petrović

6 : 3 (0:0)
4.kolo 29.08

Sloga 33 - AF DULJAJ

Dramićanin

4 : 1 (2:1)
5.kolo 31.08/01.09

AF DULJAJ - Šumadija

Prokić 5,Dramićanin

6 : 1 (2:1)
6.kolo 07/08.09 Smederevo - AF DULJAJ 3 : 0 (3:0)
7.kolo 14/15.09

AF DULJAJ - Železničar

Prokić 2,Dramićanin 2,Damnjanović 2,I.Petrović 3

9 : 0 (6:0)
8.kolo 21/22.09

Soko 2015 - AF DULJAJ

Prokić 3

0 : 3 (0:0)
9.kolo 28/29.09

AF DULJAJ - Petlić

Prokić 7 i Spasić 

8 : 4 (3:1)
10.kolo 05/06.10

Mladi Radnik - AF DULJAJ

Prokić 2

2 : 2 (0:0)
11.kolo 12/13.10

AF DULJAJ - VGSK

Prokić 2,V.Petrović

3 : 0 (1:0)
12.kolo 19/20.10

Pomoravlje 1946 - AF DULJAJ

Damnjanović,Đerić,Tanasijević,Vasiljević,

Dramićanin,Prokić 3

0 : 8 (0:4)
13.kolo 26/27.10

AF DULJAJ - OFK Rudar 1933

Prokić 3,Dramićanin

4 : 2 (2:1)
14.kolo 02/03.11

AF DULJAJ - Plana

Prokić

1 : 5 (1:3)
15.kolo 09/10.11

RSK - AF DULJAJ 

Vasiljević

5 : 1 (2:0)
16.kolo 16/17.11 Jasenica - AF DULJAJ  
17.kolo 23/24.11 AF DULJAJ - Bačinac  
       

LIGA PETLIĆA GRADA KRAGUJEVCA / GRUPA A
APOLON  KRALJEVO
RADNIČKI 1923 KRAGUJEVAC
APOLON 04  KRAGUJEVAC
AF DULJAJ TOPOLA
ŠUMADIJA  ARANĐELOVAC
APOLON 04 II KRAGUJEVAC
VIKTORIA 2018 KRAGUJEVAC
FITNES  KRAGUJEVAC
ARENA SPORT KRAGUJEVAC
OLIMP 2015 KRAGUJEVAC
RASPORED UTAKMICA PETLIĆA
1.kolo 14/15.09

OLIMP 2015 - AF DULJAJ

Milosavljević

1 : 1 (0:1)
2.kolo 21/22.09

AF DULJAJ - VIKTORIA 2018

Milosavljević 2,Lazarević 2 i Jovanović

5 : 2 (3:1)
3.kolo 28/19.09 APOLON 04 I - AF DULJAJ 4 : 0 (1:0)
4.kolo 05/06.10

AF DULJAJ - ŠUMADIJA AR.

Lazarević 3,Milosavljević 2 i N.Đurić

6 : 0 (5:0)
5.kolo 12/13.10

RADNIČKI 1923 I - AF DULJAJ

N.Đurić 2

1 : 2 (0:1)
6.kolo 19/20.10

AF DULJAJ - FITNES

Pajević,Stanić,Milosavljević i Lazarević

4 : 1 (3:0)
7.kolo 26/27.10

ARENA SPORT - AF DULJAJ

N.Đurić,Lazarević i Milosavljević.

0 : 3 (0:2)
8.kolo 02/03.11

AF DULJAJ - APOLON KRALJEVO

Andreić

1 : 3 (0:3)
9.kolo 09/10.11

APOLON 04 II - AF DULJAJ

Milosavljević 2 i Nikolić

0 : 3 (0:1)

Predpetlići će se u ovoj sezoni takmičiti u ligi FUDBAL 9 u organizaciji FS Grada Kragujevca.

Liga je bez takmičarskog značaja i neće se voditi tabela i rezultati,tako da mladim fudbalerima ostaje da pokažu šta znaju a roditeljima i ostalim akterima utakmica da uživaju u umeću mladih fudbalera.

LIGA PREDPETLIĆA GRADA KRAGUJEVCA / 2009
BUBAMAR KRALJEVO
VAŠARIŠTE KRAGUJEVAC
ARSENAL KRAGUJEVAC
AF DULJAJ TOPOLA
ŠUMADIJA  ARANĐELOVAC
IVANČEVIĆ ARANĐELOVAC
GAUČOSI ČAČAK
FITNES  KRAGUJEVAC
ARES ČAČAK
ŠUMADIJA 2010 ARANĐELOVAC

 

RASPORED UTAKMICA  PREDPETLIĆA
1.kolo 28/29.09

 AF DULJAJ - ŠUMADIJA 2010

 
2.kolo

05/06.10

GAUČOSI - AF DULJAJ 

 
3.kolo 12/13.10  AF DULJAJ - ARSENAL   
4.kolo 19/20.10

ARES - AF DULJAJ 

 
5.kolo 26/27.10 ŠUMADIJA 2009 - AF DULJAJ   
6.kolo 02/03.11 IVANČEVIĆ - AF DULJAJ  
7.kolo 09/10.11  AF DULJAJ - BUBAMARA   
8.kolo 16/17.11 AF DULJAJ - VAŠARIŠTE  
9.kolo 22/23.11 FITNES -  AF DULJAJ