RASPORED UTAKMICA (kadeti , pioniriI, petlići) - prolećni deo 2023/24

Raspored utakmica kadeta, pionira i petlića u drugom (prolećnom) delu sezone.

Naše takmičarske selekcije očekuje 34 utakmica.

Najviše mečeva očekuje petliće (12), dok će kadeti i pioniri odigrati po 11.

Akademci će na svom terenu odigrati 14 utakmica, dok će putovati na 20 gostovanja.


Kadeti će 5 mečeva igrati na svom terenu, dok će 6 puta biti gosti.

KADETI

12.kolo

24.03

JASENICA S.Palanka - AFD

Nešić, AG,AG,Tašić, Lazarević 2

1 : 6 (0:3)

 13.kolo 

30.03

AFD - Radnički 1923

Ranković

1 : 3 (0:1)

14.kolo

06.04

ŠUMADIJA Ar - AFD

Andreić

2 : 1 (1:0)

15.kolo

13.04

AFD - RSK Rabrovo

Radojević 5, Tašić 3, Lazarević 3, Andreić, Ranković, Jovanović, Nikolić, Petković

16 : 1 (11:1)

16.kolo

20.04

MORAVA - AFD

 

17.kolo

27.04

AFD - OFK MIHAJLOVAC

 

18.kolo

04.05

SMEDEREVO - AFD

 

19.kolo

11.05

AFD - ARSENAL Kg

 

20.kolo

18.05

KARAĐORĐE - AFD

 

21.kolo

26.05

ŠUMADIJA 1903 - AFD

 

22.kolo

02.06

AFD - SLOGA Batoćina

 

 

 

 

 

Pionirska selekcija će svoj prvi meč u prolećnom delu igrati u gostima protiv Šumadije iz Aranđelovca.

Akademci će u ovoj konkurenciji odigrati samo 4 meča u Topoli, dok će na čak 7 mečeva igrati kao gost.

PIONIRI

14.kolo

24.03

ŠUMADIJA Ar - AFD

Radojević, AG

3 : 2 (1:0)

15.kolo

30.03

AFD - ŠUMADIJA 1934 Drača

Radoičić, Radojević 2,  Blagojević

4 : 2 (0:1)

16.kolo

06.04

SUŠICA - AFD

Blagojević

1 : 1 (1:1)

17.kolo

13.04

AFD - slobodan tim

X

18.kolo

20.04

SLOGA 33 PM - AFD

 

19.kolo

27.04

AFD - APOLON 04 Kg

 

20.kolo

01.05

SMEDEREVO 1924 - AFD

vanredno

21.kolo

04.05

AFD - SOKO 2015

 

22.kolo

11.05

ŠUMADIJA 1903 - AFD

 

23.kolo

18.05

MLADI RADNIK - AFD

 

24.kolo

25.05

AFD - PETLIĆ Smederevo

 

25.kolo

02.06

JASENICA 2017 S.Palanka - AFD

 

26.kolo

09.06

AFD - slobodan tim

X

 

 

 

 


Petlići sezonu otvaraju utakmicom na svom terenu protiv lidera iz Kragujevca.

Petlići će na svom tereni odigrati 5 mečeva, dok će 7 puta gostovati svojim rivalima, uz jedno slobodno kolo.

PETLIĆI

14.kolo

24.03

 AFD - RADNIČKI 1923

0 : 8 (0:4)

15.kolo

30.03

ŠUMADIJA 1903 - AFD

Karić, Mirković

4 : 2 (2:1)

16.kolo

06.04

 AFD - APOLON 04 Kg

0 : 3 (0:2)

17.kolo

13.04

DESPOT VP - AFD 

5 : 0 (3:0)

18.kolo

20.04

AFD - slobodan tim

X

19.kolo

27.04

JASENICA 2017 - AFD 

 

20.kolo

30.04

 AFD - FENIKS Rača

vanredno

21.kolo

04.05

ŠUMADIJA Ar - AFD

 

22.kolo

11.05

  AFD - ŠUMADIJA 1934 Drača

 

23.kolo

18.05

OLIMP Kg - AFD

 

24.kolo

25.05

VAŠARIŠTE Kg - AFD

 

25.kolo

02.06

ŠUMADIJA Toponica - AFD

 

26.kolo

09.06

AFD - KARAĐORĐE