RASPORED UTAKMICA (pioniri,petlići)

10.takmičarsku sezonu otvaraju pioniri utakmicom u subotu 25.avgusta protiv Smedereva na svom terenu.

Pionirska liga brojaće 14.klubova a naš klub predstavljaće Topolu u ovom takmičenju kao i prethodnih sezona.

RASPORED UTAKMICA / PIONIRI/
1.kolo 25.08

AF DULJAJ - Smederevo

Đ.BlagojevićI.I.Petrović 2,Prokić

4:3 (1:1)
2.kolo 29.08

Cepelin - AF DULJAJ

Prokić,I.Petrović,Veljić

1:3 (0:1)
3.kolo 02.09

AF DULJAJ - RSK Rabrovo

I.Petrović,V.Blagojević,Veljić i Đ.Blagojević

4:0 (4:0)
4.kolo 08/09.09

AF DULJAJ - Šumadija Ar.

Đ.Blagojević

1:2 (0:0)
5.kolo 15/16.09 Mladi Radnik  - AF DULJAJ 4:0 (2:0)
6.kolo 22/23.09

AF DULJAJ - Bačinac

Đ.Blagojević 2,Veljić i V.Prokić

4:0 (2:0)
7.kolo 29/30.09

Jasenica 2017 - AF DULJAJ

Veljić

4:1 (2:0)
8.kolo 06/07.10

AF DULJAJ - Sloga 33

Đ.Blagojević,Simić,V.Prokić 2,Dramićanin i Veljić

6:2 (4:0)
9.kolo 13/14.10

Soko - AF DULJAJ

Veljić,V.Blagojević i Đ.Blagojević

2:3 (1:3)
10.kolo 21/22.10

AF DULJAJ - Petar Dobrnjac

Veljić,Jovanović,V.Blagojević,Simić,

Đ.Blagojević,Damnjanović 4,V.Prokić 5

 

14:0 (6:0)
11.kolo 27/28.10 Rudar Stam. - AF DULJAJ  
12.kolo 03/04.11 AF DULJAJ - Plana  
13.kolo 10/11.11 Petlić - AF DULJAJ  
14.kolo 17/18.11 Smederevo - AF DULJAJ  
       
TIMOVI PIONIRSKE LIGE
1 ŠUMADIJA Aranđelovac
2 CEPELIN Smederevo
3 PETLIĆ Smederevo
4 MLADI RADNIK Požarevac
5 PLANA
6 JASENICA 2017 Smederevska Palanka
7 SMEDEREVO 1924
8 AF DULJAJ TOPOLA
9 RSK Rabrovo
10 SLOGA Petrovac na Mlavi
11 BAČINAC
12 PETAR DOBRNJAC Dobrnje
13 RUDAR Stamnice
14 SOKO Saraoci

 


RASPORED UTAKMICA /PETLIĆI/
1.kolo 09.09.

Karađorđe Rača - AF DULJAJ

Spasić 2,Dramićanin,Tašić 3 i Radosavljević

2:7 (1:2)
2.kolo 15/16.09 AF DULJAJ - Apolon Kraljevo 0:6 (0:2)
3.kolo 22/23.09

Marjan Knić - AF DULJAJ

Dramićanin 2,Radenković i Nešić

0:4 (0:0)
4.kolo 29/30.09

Radnički 1923 - AF DULJAJ

Dramićanin i Damnjanović

6:2 (3:0)
5.kolo 06/07.10

AF DULJAJ - Viktorija 2018 Kg

Dramićani 2,Tašić i Radosavljević

4:1 (2:1)
6.kolo 13/14.10

Karađorđe Topola - AF DULJAJ

Radosavljević 2

1:2 (0:0)
7.kolo 20/21.10 AF DULJAJ - Slavija Kg  
8.kolo 27/28.10 AF DULJAJ - Karađorđe Rača  
9.kolo 03/04.11 Apolon Kraljevo - AF DULJAJ  
10.kolo 10/11.11 AF DULJAJ - Marjan Knić  
11.kolo 17/18.11 AF DULJAJ - Radnički 1923  

Petlići će odigrati 11.kola u jesenjem delu u grupi B,a preostala 3.kola u drugom prolećnom delu prvenstva,nakon čega će se igrati PLAY-OFF i PLAY-OUT 

Početkom septembra počinje takmičenje i za petliće (2006/07),a 22.septembra se očekuje početak LIGE FUDBAL 9 za predpetliće (2008/09).