10.takmičarsku sezonu otvaraju pioniri utakmicom u subotu 25.avgusta protiv Smedereva na svom terenu.
Pionirska liga brojaće 14.klubova a naš klub predstavljaće Topolu u ovom takmičenju kao i prethodnih sezona.
1.kolo | 25.08 |
AF DULJAJ - Smederevo Đ.BlagojevićI.I.Petrović 2,Prokić |
4:3 (1:1) |
2.kolo | 29.08 |
Cepelin - AF DULJAJ Prokić,I.Petrović,Veljić |
1:3 (0:1) |
3.kolo | 02.09 |
AF DULJAJ - RSK Rabrovo I.Petrović,V.Blagojević,Veljić i Đ.Blagojević |
4:0 (4:0) |
4.kolo | 08/09.09 |
AF DULJAJ - Šumadija Ar. Đ.Blagojević |
1:2 (0:0) |
5.kolo | 15/16.09 | Mladi Radnik - AF DULJAJ | 4:0 (2:0) |
6.kolo | 22/23.09 |
AF DULJAJ - Bačinac Đ.Blagojević 2,Veljić i V.Prokić |
4:0 (2:0) |
7.kolo | 29/30.09 |
Jasenica 2017 - AF DULJAJ Veljić |
4:1 (2:0) |
8.kolo | 06/07.10 |
AF DULJAJ - Sloga 33 Đ.Blagojević,Simić,V.Prokić 2,Dramićanin i Veljić |
6:2 (4:0) |
9.kolo | 13/14.10 |
Soko - AF DULJAJ Veljić,V.Blagojević i Đ.Blagojević |
2:3 (1:3) |
10.kolo | 21/22.10 |
AF DULJAJ - Petar Dobrnjac Veljić,Jovanović,V.Blagojević,Simić, Đ.Blagojević,Damnjanović 4,V.Prokić 5 |
14:0 (6:0) |
11.kolo | 27/28.10 |
Rudar Stam. - AF DULJAJ V.Prokić |
3:1 (0:0) |
12.kolo | 03/04.11 | Plana - AF DULJAJ | 5:0 (4:0) |
13.kolo | 10/11.11 |
Petlić - AF DULJAJ Veljić 4,Đ.Blagojević 2,Todosijević i V.Prokić |
3:8 (3:5) |
14.kolo | 17/18.11 |
Smederevo - AF DULJAJ V.Blagojević |
6:1 (3:1) |
1 | ŠUMADIJA Aranđelovac |
2 | CEPELIN Smederevo |
3 | PETLIĆ Smederevo |
4 | MLADI RADNIK Požarevac |
5 | PLANA |
6 | JASENICA 2017 Smederevska Palanka |
7 | SMEDEREVO 1924 |
8 | AF DULJAJ TOPOLA |
9 | RSK Rabrovo |
10 | SLOGA Petrovac na Mlavi |
11 | BAČINAC |
12 | PETAR DOBRNJAC Dobrnje |
13 | RUDAR Stamnice |
14 | SOKO Saraoci |
1.kolo |
Karađorđe Rača - AF DULJAJ Spasić 2,Dramićanin,Tašić 3 i Radosavljević |
2:7 (1:2) | |
2.kolo | AF DULJAJ - Apolon Kraljevo | 0:6 (0:2) | |
3.kolo |
Marjan Knić - AF DULJAJ Dramićanin 2,Radenković i Nešić |
0:4 (0:0) | |
4.kolo |
Radnički 1923 - AF DULJAJ Dramićanin i Damnjanović |
6:2 (3:0) | |
5.kolo |
AF DULJAJ - Viktorija 2018 Kg Dramićani 2,Tašić i Radosavljević |
4:1 (2:1) | |
6.kolo |
Karađorđe Topola - AF DULJAJ Radosavljević 2 |
1:2 (0:0) | |
7.kolo |
AF DULJAJ - Slavija Kg Nikolić 2,Damnjanović,Spasić 4,Dramićanin 2,S.Dimitrijević |
10:2 (6:1) | |
8.kolo |
AF DULJAJ - Karađorđe Rača Radosavljević 2,Tašić 3,Spasić 2,N.Dimitrijević,Nikolić |
9:2 (7:0) | |
9.kolo | Apolon Kraljevo - AF DULJAJ | 3:0 (3:0) | |
10.kolo |
AF DULJAJ - Marjan Knić Radosavljević 2,Dramićanin 2, Tašić,Spasić,N.Dimitrijević,Pajević,Radenković |
9:2 (7:0) | |
11.kolo | 17/18.11 |
AF DULJAJ - Radnički 1923 AG,Nikolić |
2:3 (1:1) |
Petlići će odigrati 11.kola u jesenjem delu u grupi B,a preostala 3.kola u drugom prolećnom delu prvenstva,nakon čega će se igrati PLAY-OFF i PLAY-OUT
Početkom septembra počinje takmičenje i za petliće (2006/07),a 22.septembra se očekuje početak LIGE FUDBAL 9 za predpetliće (2008/09).