Ubedljiv start petlića:Karađorđe - AF Duljaj 0 : 14 (0:8)

Petlići su na prolećnoj premijeri bili veoma raspoloženi i ubedljivim trijumfom savladali drugare iz Karađorđa.

AFD: Milovančević Dušan, Petrović Natalija, Đorđević Luka, Todosijević Filip, Andreić Lazar, Petrović Lazar (na slici), Blagojević Veljko, Jovanović Zoran, Stiasni Nikolai Aleksandar, Mijailović Boris i Topalović Filip.

Igrali su još: Božić Sreten, Nikolić Lazar, Bajović Balša, Lazarević Lazar, Pajić Vuk i Radojević Stefan.

Ekipa trenera Luke Dulanovića zabeležila je pobedu na prolećnoj premijeri.

Akademci su bili veoma efikasni i raspoloženi za igru.

Naši fudbaleri su na gradskom stadionu opravdali ulogu favorita i već posle prvog dela meča stekli veliku prednost.

Jovanović je postigao prvi gol na meču u 3.minutu za 0:1.

14-om minutu na  0:2 povisio je kapiten Todosijević, da bi samo minut kasnije Jovanović povisio na 0:3.

U 21.minutu Natalija Petrović se najbolje snalazi u kaznenom prostoru domaćih i povećava na 0:4, da bi samo minut kasnije najmlađi akter meča Blagojević pogodio mrežu rivala za 0:5.

Domaćin je pripretio nakon slobodnog udarca ali je Milovančević bio siguran.

Todosijević u 25-om pogađa za 0:6, a Natalija Petrović postiže svoj drugi pogodak u 29-om minutu za 0:7.

Konačan rezultat prvog dela postavlja Jovanović u 32.minutu za 0:8.

U nastavku su šansu dobili i svi rezervni igrači a svoje minute je najbolje iskoristio Bajović koji u 42' povećava na 0:9, a u 47.minutu na 0:10.

Još jedan rezervista koristi svoju šansu pa tako Radojević povećava u 49' na 0:11, da bi Topalović pogodio za 0:12.

Bajović u 56. minutu nastavlja svoju seriju i trećim pogotkom povećava rezultat na 0:13.

Konačan rezultat postavlja Radojević u 62.minutu.

Čestitke domaćem timu na fer i korektnoj igri uz napomenu da je veći deo tima Karađorđa sačinjen od mlađih petlića.

Čestitke našim akademcima na igri i pobedi.

Zanimljivo da su akademci postigli isti broj golova kao i u jesenjem delu kada su savladali drugare iz Karađorđa rezultatom 14:1.

Narednog vikenda akademci dočekuju Šumadiju iz Aranđelovca.