Ubedljivi pioniri: AF Duljaj - Jasenica 11 : 0 (4:0)...

Pionirska selekcija ostvarila je prvi trijumf u novom šampionatu ubedljivom pobedom nad drugarima iz S.Palanke.

AF DULJAJ - JASENICA 2017 S.Palanka 11 : 0 (4:0)

AFD:Veljković Luka, Ivanović Nikola, Todosijević Filip, Andreić Lazar,Nikolić Mateja, Đurić Nemanja, Dimitrijević Miodrag (kap.), Ranković Uroš, Milosavljević Viktor, Lazarević Aleksa i Đurić Vanja.

Igrali su još:: Božić Sreten, Petković Mladen, Jovanović Zoran, Nešić Nikola, Nikolić Lazar i Topalović Filip.

Strelci: Dimitrijević Miodrag, Ranković Uroš , Milosavljević Viktor, Lazarević Aleksa, Nešić Nikola, Nikolić Mateja 3,Todosijević Filip,Petković Mladen,Topalović Filip.

Akademci veoma raspoloženi i efikasni protiv Jasenice.

Naši tim odigrao dobar meč a čak 8 igrača se upisivalo u listu strelaca.

Seriju pogodaka otvorio je kapiten Dimitrijević u 9-om minutu za 1:0.

Samo minut kasnije Nikolić duplira prednost na 2:0 nakon centaršuta Todosijevića.

Ređali su se napadi našeg tima ali smo na sledeći pogodak čekali do 31 minuta kada se Lazarević najbolje snašao u kaznenom prostoru gostiju i pogodak za 3:0.

Milosavljević u 33 minutu snažnim udarcem šalje loptu u gornji ugao gola gostiju za 4:0 nakon dodavanja Ivanovića.

U nastavku meča još efikasnija igra narandžastih.

Ranković u 44 minutu preciznim udarcem povećava na 5:0.

"Rezervista" Nešić u 54 minutu nakon dobre akcija postiže pogodak za 6:0, da bi zatim upisao i dve asistencije za Nikolića u 59 i 60-om minutu, kada je naš štoper postigao još dva pogotka za 7:0 i 8:0.

Nešić je pripremio i veliku priliku za Topalovića ali je naš napadač prebacio prazan gol.

Todosijević je iskoristio dobar prodor po levoj strani i preciznim udarcem povećao prednost na 9:0 u 63 minutu.

Petković postiže svoj prvi pogodak u sezoni za 10:0 u 68 minutu.

Konačnih 11:0 postavio je Topalović iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca za naš tim.

Čestitke akademcima na zasluženoj pobedi i verujemo da će iz utakmice u utakmicu pružati sve bolje igre.

Čestitke i gostima koji su i pored očigledne nadmoćnosti našeg tima pokušavali kroz igru da priprete našim golmanima koji su danas bili bez mnogo posla.

Naredne subote akademci će na svom terenu dočekati ekipu Soko 2015.