Ubedljivi pioniri:AF Duljaj - VGSK 10:0 (6:0)

AF DULJAJ - VGSK V.Gradište 10 : 0 (6:0)

AFD:Nemanja Prokić,Marko Veljić,Petar Todorović,Vuk Blagojević,Luka Lekić,Đorđe Blagojević,Veljko Stanojević,

Igrali su još :Mateja Minić,Mihailo Radojević i Filip Jovanović.

STRELCI
Stanković 2,Jakovljević 2,Todorović 2,Stanojević 2,Lekić i Minić.

Igrači oba tima imali su odlične uslove za igru.

Pionirska selekcija ostvarila je drugu vezanu a ukupno četvrtu pobedu u prvenstvu.

Akademci su dobrom igrom došli do nove pobede protiv tima iz V.Gradišta.

I pored poraza gosti su pokazali sportski duh,jer su se do kraja meča trudili da ugroze naš gol.

Seriju pogodaka otvorio je Stanković u 5,a zatim je isti igrač duplirao prednost u 9.minutu.

Stanković se pokazao i kao dobar asistent,jer je u 16.minutu proigrao Jakovljevića,kome nije bilo teško da prosledi loptu u mrežu za 3:0.

Naš kapiten je samo 3.minuta kasnije povećao prednost na 4:0.

Sigurna pobeda:Petrović (11) i Stanković.

U 30.minutu Stanojević povećao na 5:0,a u 35.minutu Lekić je iz slobodnog udarca postavio konačan rezultat prvog dela igre,6:0.

Odmah na startu drugog dela šansu su dobili i ostali igrači koji su meč počeli sa klupe.

U 49.minutu najlepša akcija na utakmici u kojoj je učestvovao veliki broj naših igrača.

Na kraju je lopta stigla do raspoloženog Todorovića a ovaj je preciznim udarcem sa 18.metara povećao prednost na 7:0.

Raspoložen za igru:Petar Todorović ponovo je bio strelac za naš tim.

U 51.minutu još jedan lep pogodak za naš tim.

Na loptu je naleteo Stanojević i sa 20-ak metara snažno i precizno pogodio mrežu rivala za 8:0.

U 64.minutu lep potez Minića,koji je vrlo preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora postigao svoj prvenac u narandžasto-crnom dresu za 9:0.

U 72.minutu postavljen je konačan rezultat utakmice.

Todorović je nakon slolo prodora ušao u kazneni prostor a zatim uputio loptu ka petercu protivnika,nespretno je reagovao defanzivac gostiju koji je poslao loptu u sopstvenu mrežu za ukupnih 10:0.

Čestitke gostima na fer i korektnoj igri.

Čestitke svim našim igračima na igri i pobedi.