Novo slavlje petlića:Arsenal Kg - AF Duljaj 0:5 (0:5)...

Petlići ostvarili novi trijumf na gostovanju u Kragujevcu.

ARSENAL Kragujevac - AF DULJAJ 0 : 5 (0:5)

AFD: Božić Sreten, Nikolić Aleksandar, Petrović Igor, Đorđević Luka, Petrović Natalija (na slici), Bajović Balša, Blagojević Veljko, Ivanović Đorđe, Radojević Stefan, Mijailović Boris (kap.) i Lazarević Lazar.

Igrali su još: Mijailović Marko, Nikolić Mihailo, Dukić Uroš,Janković Dušan i Pantić Pavle.

Strelci:Lazarević Lazar, Radojević Stefan,Mijailović Boris,Petrović Igor i Bajović Balša.

Ekipa trenera Luke Dulanovića nastavlja sa dobrim igrama.

Akademci su opravdali ulogu favorita na gostovanju kod drugara iz ekipe Arsenala.

Od samog starta utakmice naši fudbaleri krenuli su ofanzivno ka golu rivala.

U 10-om minutu Boris Mijailović je "naterao" golmana domaćih na grešku koju je lazarević iskoristio i ubacio loptu u praznu mrežu za 0:1.

Akademci dupliraju prednost u 18-om minutu preko Radojevića, koji je sa ivice kaznenog prostora plasirao loptu u suprotan golmanov ugao za 0:2.

Imao je isti igrač priliku i samo dva minuta kasnije ali je slabo reagovao ispred gola domaćih.

Nova promena rezultata u 30-om minutu.

Blagojević je prihvatio loptu na 20-ak metara i preciznim udarcem smestio loptu u mrežu za 0:3.

Nastavili su akademci sa napadima pa je Igor Petrović "ukrao" loptu efanzivcima Arsenala i lptu pored golmana poslao u mrežu za 0:4 u 33 minutu.

U poslednjem minutu prvog dela nakon kornera i gužve pred golom Arsenala najbolje se snašao Bajović koji postiže svoj prvi pogodak u šampionatu za 0:5.

Ispostavilo se da je što se pogodaka tiče sve bilo završeno u prvom delu meča.

U nastavku je naš tim imao još prilika ali su u nekoliko navrata Pantić, Marko Mijailović i Dukić bili neefikasni pred golom domaćina.

Golman Božić i odbrana našeg tima uspeli su da i u četvrtom meču u takmičenju sačuvao netaknutu.

Čestitke našem timu na igri i pobedi, a domaćinu na fer i korektnoj igri.

Narednog vikenda na programu je meč u Topoli kada u goste stiže tim Morave iz V.Plane.