Pobeda kadeta: AF Duljaj - Grizzly ML 9 : 3 (3:0)

Akademci savladali drugare iz ekipe Grizzly ML rezultatom 9:3 (3:0) u prijateljskom meču odigranom na našem stadionu.

PRIJATELJSKA UTAKMICA KADETA
AF DULJAJ - GRIZZLY ML 9 : 3 (3:0)

AFD: Radenković Nemanja, Petrović Igor, Todosijević Filip, Dimitrijević Sreten, Nikolić Mateja, Ranković Uroš, Dimitrijević Miodrag, Nešić Nikola, Lazarević Aleksa, Dramićanin Nikola i Milosavljević Viktor.

Igrali su još: Sremčević Veljko, Nikolić Lazar, Petrović Lazar, Đerić Andrija, Petković Mladen, Ivanović Nikola i Andreić Lazar.

Strelci za naš tim bili su: Lazarević Aleksa 5, Nikola Dramićanin 2, Andrija Đerić i Mladen Petković.

Kadetska selekcija našeg tima uz pomoć nekoliko pionira savladala je drugare iz tima Grizzly ML.

Oba tima su u fazi formiranja i priprema za sezonu koja će startovati krajem avgusta pa je ovaj meč bila dobra prilika da provere svoje trenutne mogućnosti.

Akademci su bili bolji i precizniji tokom celog meča a u punom raspoloženju bio je strelac 5 pogodaka Aleksa Lazarević.

Pohvale i za ostali deo ekipe, pre svega odbranu koja je dobro zaustavljala napade rivala.

Upravo je naš napadač postigao prva dva pogotka na meču a odličnom asistencijom pronašao je Dramićanina koji je povećao na 3:0.

Samo što je počelo drugo poluvreme meč je prekinut zbog grmljavine a nakon 30 minuta i nastavljen.

Usledila je i kiša pogodaka u nastavku.

Smanjili su gosti na 3:1 ali je odmah uzvratio Lazarević pogotkom za 4:1.

Samo minut kasnije Dramićanin pogađa za 5:1, da bi gosti uzvratili i smanjili na 5:2.

Lazarević je nastavio svoju seriju za 6:2 a samo nekoliko trenutaka kasnije napadač gostiju smanjuje na 6:3.

Đerić i Petković povećavaju na 8:3 a konačan rezultat postavio je Lazarević u finišu meča.

Čestitke igračima oba tima na fer i korektnoj igri.

Naše akademce u narednom periodu očekuju nove provere a rivali će biti OFK Aranđelovac, Kolubara Lazarevac i Metalac G.Milanovac.

Dobar meč:S.Dimitrijević, Ranković i Lazarević.