RASPORED UTAKMICA 2021/22 (kadeti, pioniri, petlići, predpetlići)

Nakon nekoliko godina ponovo ćemo pratiti 3 takmičarske ekipe našeg kluba.

Novoformirana kadetska selekcija takmučiće se u "Fairplay league" u Beogradu.

8.timova odigraće 10 utakmica u jesenjem delu a na proleće će uslediti podela u dve grupe (Play-off i Play-out).

RASPORED UTAKMICA KADETA 2005/06
1.kolo 05.09

011 "A" - AF DULJAJ

 Marko Bernard

4 : 1 (2:0)
2.kolo 12.09

011 "B" - AF DULJAJ

Aleksa Lazarević

6 : 1 (3:0)
3.kolo 20.09 Petlić SD- AF DULJAJ 6 : 0 (5:0)
4.kolo 26.09 Rad Barajevo - AF DULJAJ  
5.kolo 03.10 Minel - AF DULJAJ  
6.kolo 10.10 Heroj - AF DULJAJ  
7.kolo 17.10 Vranić - AF DULJAJ  
8.kolo   ? - AF DULJAJ  
9.kolo   ? - AF DULJAJ  
10.kolo   ? - AF DULJAJ  
       

U novoj sezoni prvi sa nadmetanjem startuju pioniri koji će se tradicionalno takmičiti u ligi FS RZS.

Novina u takmičenju je da će dva prvoplasirana tima iz sve 4 lige pionira nakon jesenjeg dela formirati PLAY-OFF grupu.

U novoformiranoj grupi od 8 timova u prolećnom delu igraće se još 14 utakmica nakon kojih će biti poznat prvak FS RZS koji će se plasirati na završnicu u Staru Pazovu.

Preostali timovi će nastaviti prolećni deo u svojim ligama po dosadašnjem sistemu.

RASPORED UTAKMICA PIONIRA 2007/08
1.kolo 21.08

AF DULJAJ - Železničar Pož.

Dimitrijević, Milosavljević i Nešić

3 : 3 (2:2)
2.kolo 28.08

RSK Rabrovo - AF DULJAJ

Lazarević, Milosavljević, N.Đurić i Dimitrijević)

7 : 4 (4:3)
3.kolo 04.09

AF DULJAJ - Jasenica 2017

 Dimitrijević Miodrag, Lazarević Aleksa, Ranković Uroš , Milosavljević Viktor, Nešić Nikola, Nikolić Mateja 3,Todosijević Filip,Petković Mladen,Topalović Filip.

11 : 0 (4:0)
4.kolo 11.09

AF DULJAJ - Soko 2015

Nikola Nešić 2, Viktor Milosavljević 2, Dimitrijević Miodrag 2,Todosijević Filip, Nikolić Mateja, Petković Mladen, Lazarević Aleksa 5,Jovanović Zoran

15 : 0 (7:0)
5.kolo 19.09

Mladi Radnik - AF DULJAJ

N.Đurić, Aleksa Lazarević, Uroš Ranković

0 : 4 (0:3)
6.kolo 25.09 AF DULJAJ - Šumadija Ar.  
7.kolo 03.10 AF Đokić - AF DULJAJ  
8.kolo 09.10 AF DULJAJ - VGSK  
9.kolo 17.10 Plana - AF DULJAJ  
10.kolo 20.10 AF DULJAJ - OPK Rudar vanredno
11.kolo 24.10 Sloga 33 PM - AF DULJAJ  
12.kolo 30.10 AF DULJAJ - Smederevo  
13.kolo 07.11 Petlić SD 2006 - AF DULJAJ  
14.kolo 14.11 AF DULJAJ - Cepelin Smed.  
15.kolo 21.11 Zvižd Kučevo - AF DULJAJ  
       

Petlići će se takmičiti u grupi "A" Lige grada Kragujevca u kojoj ih očekuje ukupno 18 utakmica.

Prvoplasirani tim iz grupe "A" i prvoplasirani tim iz grupe "B" na kraju šampionata odigraće meč za prvaka.

RASPORED UTAKMICA PETLIĆA 2009/10
1.kolo 12.09

Šumadija Ar - AF DULJAJ

I.Petrović 3,Đorđević 2,Radojević,N.Petrović

0 : 7 (0:4)
2.kolo 19.09

AF DULJAJ - Apolon 4 Kg

Stefan Radojević 2

2 : 2 (2:2)
3.kolo 26.09 Sušica Kg - AF DULJAJ  
4.kolo 03.09 AF DULJAJ - Jasenica SP  
5.kolo 10.10 Arsenal - AF DULJAJ  
6.kolo 17.10 AF DULJAJ - Morava VP  
7.kolo 23.10 Radnički 1923 - AF DULJAJ   
8.kolo 31.10  AF DULJAJ - Šumadija Ar  
9.kolo 07.11 Apolon 4 Kg - AF DULJAJ   
9.kolo 14.11. AF DULJAJ - Sušica Kg  

Predtakmičari u nezvaničnoj ligi Fudbal 8.

Generacije 2011 i mlađi imaće svoju ligu u kojoj se neće voditi tabela ni rezultati.

Za sada je u planu 7 jesenjih utakmica i isto toliko u prolećnom delu.

Mečevi će se igrati u formatu 7+golman na golove 5x2 na pola terena.

RASPORED UTAKMICA PREDPETLIĆA 2011/12

1.kolo

28.08

AF DULJAJ - OFK Aranđelovac

 

2.kolo

05.09

Derbi Ar - AF DULJAJ

 

3.kolo

12.09

AF DULJAJ - Šumadija Ar

 

4.kolo

18.09

Ivančević Ar - AF DULJAJ

subota 12:00h

5.kolo

26.09

AF DULJAJ - Kovačevac

 

6.kolo

03.10.

AF DULJAJ - Mladenovac

 

7.kolo

09.10

Jasenica SP - AF DULJAJ