Raspucani akademci: AF Duljaj - Soko 15 : 0 (7:0)...

AF DULJAJ - SOKO 2015 Saraorci 15 : 0 (7:0)

AFD:Veljković Luka, Ivanović Nikola, Todosijević Filip, Andreić Lazar, Nikolić Mateja, Đurić Nemanja, Dimitrijević Miodrag (kap.), Ranković Uroš, Milosavljević Viktor, Lazarević Aleksa i Nešić Nikola.

Igrali su još:Božić Sreten, Petković Mladen, Jovanović Zoran, Đurić Vanja, Petrović Lazar, Nikolić Lazar i Miloradović Nemanja.
Strelci: Nikola Nešić 2, Viktor Milosavljević 2, Dimitrijević Miodrag 2,Todosijević Filip, Nikolić Mateja, Petković Mladen, Lazarević Aleksa 5,Jovanović Zoran.

Akademci opravdali ulogu favotita i ubedljivo stigli do druge pobede u takmičenju.

Prošlog vikenda naš tim 11 puta je pogodio mrežu rivala, da bi u ovom meču bio još precizniji i ubedljiviji.

Potpuna dominacoja našeg tima tokom celog meča a seriju pogodak otvorio je Nešić u 8 minutu.

Na 2:0 povisio je Milosavljević u 17 minutu.

Kapiten Dimitrijević pogađa za 3:0 u 24 minutu nakon centaršuta Ivanovića.

Milosavljević postiže svoj drugi pogodak za 4:0 u 27 minutu na asistenciju Lazarevića.

Todosijević je efektnim pogotkom 29 minutu povisio na 5:0.

Još jedan naš defanzivac se priključio napadu našeg tima u 30 minutu, kada Nikolić dobro prati akciju i pogađa mrežu za 6:0.

Seriju pogodaka u prvom delu zatvorio je Nešić u 34 minutu za 7:0.

U nastavku su akademci bili još efikasniji i pored izmena koje su usledile u drugom delu.

U periodu od 45 do 68 minuta Lazarević postiže čak 4 pogotka, što je donelo našem timu dvocifrenu prednost od 11:0.

Nisu uspevali gosti da priprete golmanima Veljkoviću a kasnije i Božiću a Jovanović u 71 minutu povećava na 12:0.

Dimitrijević preciznim udarcem postiže svoj drugi pogodak za 13:0 u 73 minutu.

Lazarević postiže svoj peti pogodak u 76 minutu za 14:0, da bi konačan rezultat postavio Petković u 78 minutu.

Zbog drugog žutog kartona igrač gostiju je u zadnjem minutu morao da naspusti teren.

Gostujućem timu priznanje na igri i upornosti do poslednjeg sudijskog zvižduka i želimo im više sreće u nastavku prvenstva.

Akademcima čestitke na pobedi u meču koji su iskoristili da se još više uigraju linije tima pred mečeve koji slede.

Naredni meč sledi u Požarevcu protiv Mladog Radnika.

Sačuvao mrežu: Veljković Luka, pojačanje iz Radniškog 1923 iz Kragujevca je i na drugom vezanom meču sačuvao svoju mrežu.