1.kolo | 27.03 |
Železnik - AF DULJAJ Damnjanović, Petrović i Nešić |
1 : 3 (0:2) |
2.kolo | 03.04 |
HEROJ - AF DULJAJ Damnjanović, S.Dimitrijević |
2 : 2 (0:2) |
3.kolo | 10.04 |
Rad Barajevo - AF DULJAJ Lazarević, Damnjanović 2, Jovanović |
0 : 4 (0:1) |
4.kolo | 02.05 |
Petlić SD - AF DULJAJ Ranković, Lazarević 2 |
4 : 3 (1:1) |
5.kolo | 07.05 |
"011" A - AF DULJAJ |
3 : 0 (2:0) |
6.kolo | 14.05 |
" 011" B - AF DULJAJ Ranković 2 |
1 : 2 (1:1) |
7.kolo | 05.06. |
Rad (Barajevo) - AF DULJAJ Sreten Dimitrijević, Dobričić |
2 :2 (1:1) |
8.kolo | 11.06 |
"011" A - AF DULJAJ Ivanović |
4 : 1 (1:1) |
11.kolo | 26.03 |
Jasenica 2017 - AF DULJAJ B.Mijailović i Radojević |
0 : 2 (0:1) |
12.kolo | 03.04 |
AF DULJAJ - Arsenal Kg Petrović, Topalović, Radojević 2 |
4 : 2 (3:0) |
13.kolo | 10.04 |
Morava VP - AF DULJAJ Topalović, Blagojević |
1 : 2 (0:1) |
14.kolo | 17.04 |
AF DULJAJ - Radnički 1923 Blagojević, Topalović 5 |
6 : 3 (4:1) |
15.kolo | 25.04 |
AF DULJAJ - Arsenal Kg Radojević, Nerandžić 2, Topalović 2, Pajić, Pantić i Nat.Petrović |
8 : 0 (4:0) |
16.kolo | 01.05 |
Radnički 1923 - AF DULJAJ Nerandžić |
6 : 1 (2:0) |
17.kolo | 08.05 |
AF DULJAJ - SUŠICA Blagojević, Radojević, Topalović, I.Petrović 2, Radoičić 2 i N.Petrović |
8 : 1 (1:0) |
18.kolo | 15.05 |
AF DULJAJ - APOLON Petrović Igor |
1 : 5 (1:2) |
19.kolo | 22.05 |
MORAVA - AF DULJAJ Radojević, Blagojević, Lazarević |
0 : 3 (0:2) |
20.kolo | 02.05 |
AF DULJAJ - JASENICA Topalović 3, Nerandžić, Bajović |
5 : 0 (3:0) |
21.kolo | 05.06 | ŠUMADIJA - AF DULJAJ | 0 : 3 PF |
16.kolo | 19.03 |
Železničar Pož. - AF DULJAJ Lazarević, Dimitrijević 2 |
0 : 3 (0:3) |
17.kolo | 26.03 |
AF DULJAJ - slobodan tim |
|
18.kolo | 03.04 |
Jasenica 2017 - AF DULJAJ Dimitrijević 2 |
0 : 2 (0:2) |
19.kolo | 10.04 |
Soko 2015 - AF DULJAJ Lazarević,Todosijević,Milosavljević 2 |
0 : 4 (0:4) |
20.kolo | 17.04 |
AF DULJAJ - Mladi Radnik Dobričić 2, Ranković 2, Ivanović |
5 : 1 (3:0) |
21.kolo | 24.04 |
Šumadija Ar. - AF DULJAJ Lazarević 2, Ranković 2 |
0 : 4 (0:2) |
22.kolo | 01.05 |
AF DULJAJ - AF Đokić Lazarević 2, Ranković, Todosijević, Milosavljević 3,Ivanović 2, V.Đurić, Petković, Nešić, Nikolić |
13:0 (5:0) |
23.kolo | 03.05 |
VGSK - AF DULJAJ Ranković, Dimitrijević, Nešić |
1:3 (0:2) |
24.kolo | 09.05 |
AF DULJAJ - Plana Milosavljević i Lazarević |
2 : 0 (2:0) |
25.kolo | 15.05 |
OPK Rudar - AF DULJAJ Nešić 2, Ranković, Ivanović, Lazarević 3 |
0 : 7 (0:7) |
26.kolo | 22.05 |
AF DULJAJ - Sloga 33 PM Dimitrijević 4, Lazarević 2, Ranković, Veljković i Ivanović |
9 : 0 (8:0) |
27.kolo | 29.05 |
Smederevo - AF DULJAJ Dimitrijević, Nikolić M. ,Lazarević, Ranković |
0 : 4 (0:0) |
28.kolo | 05.06 |
AF DULJAJ - Petlić SD 2006 Dimitrijević 2, Lazarević, Ranković, Milosavljević, Ivanović, Janković i Jovanović |
8 : 0 (5:0) |
29.kolo | 08.06 |
slobodan tim - AF DULJAJ |
|
15.kolo | 12.06 |
AF DULJAJ - Zvižd Kučevo Ranković, Lazarević 4, Nikolić M.,Janković, Petković, Jovanović 2 |
10 : 1 (6:0) |
REZULTATI UTAKMICA KADETA, PONIRA I PETLIĆA |
Nakon nekoliko godina ponovo ćemo pratiti 3 takmičarske ekipe našeg kluba.
Novoformirana kadetska selekcija takmučiće se u "Fairplay league" u Beogradu.
8.timova odigraće 10 utakmica u jesenjem delu a na proleće će uslediti podela u dve grupe (Play-off i Play-out).
1.kolo | 05.09 |
011 "A" - AF DULJAJ Marko Bernard |
4 : 1 (2:0) |
2.kolo | 12.09 |
011 "B" - AF DULJAJ Aleksa Lazarević |
6 : 1 (3:0) |
3.kolo | 20.09 | Petlić SD- AF DULJAJ | 6 : 0 (5:0) |
4.kolo | 03.10 |
Vranić - AF DULJAJ M.Dimitrijević, S.Dimitrijević, Petrović 2,Nešić, Milosavljević |
2 : 6 (0:3) |
5.kolo | 10.10 |
Heroj - AF DULJAJ Miodrag Dimitrijević |
1 : 1 (1:0) |
6.kolo | 17.10 |
"011" A - AF DULJAJ Ranković Uroš |
0 : 1 (0:1) |
7.kolo | 31.10 |
Minel - AF DULJAJ Đerić, Dramićanin 2 i Todosijević |
1 : 4 (0:0) |
8.kolo | 07.11. |
Rad Barajevo - AF DULJAJ M.Dimitrijević, Damnjanović i Petrović |
3 : 3 (2:1) |
9.kolo | playoff |
"011" B - AF DULJAJ Lazarević i Jovanović |
2 : 2 (1:1) |
10.kolo |
HEROJ - AF DULJAJ Nikolić i Đerić |
0 : 2 (0:0) | |
U novoj sezoni prvi sa nadmetanjem startuju pioniri koji će se tradicionalno takmičiti u ligi FS RZS.
Novina u takmičenju je da će dva prvoplasirana tima iz sve 4 lige pionira nakon jesenjeg dela formirati PLAY-OFF grupu.
U novoformiranoj grupi od 8 timova u prolećnom delu igraće se još 14 utakmica nakon kojih će biti poznat prvak FS RZS koji će se plasirati na završnicu u Staru Pazovu.
Preostali timovi će nastaviti prolećni deo u svojim ligama po dosadašnjem sistemu.
1.kolo | 21.08 |
AF DULJAJ - Železničar Pož. Dimitrijević, Milosavljević i Nešić |
3 : 3 (2:2) |
2.kolo | 28.08 |
RSK Rabrovo - AF DULJAJ Lazarević, Milosavljević, N.Đurić i Dimitrijević) |
7 : 4 (4:3) |
3.kolo | 04.09 |
AF DULJAJ - Jasenica 2017 Dimitrijević Miodrag, Lazarević Aleksa, Ranković Uroš , Milosavljević Viktor, Nešić Nikola, Nikolić Mateja 3,Todosijević Filip,Petković Mladen,Topalović Filip. |
11 : 0 (4:0) |
4.kolo | 11.09 |
AF DULJAJ - Soko 2015 Nikola Nešić 2, Viktor Milosavljević 2, Dimitrijević Miodrag 2,Todosijević Filip, Nikolić Mateja, Petković Mladen, Lazarević Aleksa 5,Jovanović Zoran |
15 : 0 (7:0) |
5.kolo | 19.09 |
Mladi Radnik - AF DULJAJ N.Đurić, Aleksa Lazarević, Uroš Ranković |
0 : 4 (0:3) |
6.kolo | 25.09 |
AF DULJAJ - Šumadija Ar. Aleksa Lazarević 2, Uroš Ranković 2 |
4 : 0 (1:0) |
7.kolo | 03.10 |
AF Đokić - AF DULJAJ Milosavljević 2, Lazarević i L.Petrović |
0 : 4 (0:1) |
8.kolo | 09.10 |
AF DULJAJ - VGSK Ranković 3, Lazarević 3, Dimitrijević 2, Milosavljević, Nikolić, Nešić , Jovanović i Dobričić. |
13 : 0 (7:0) |
9.kolo | 17.10 |
Plana - AF DULJAJ Milosavljević |
0 : 1 (0:0) |
10.kolo | 20.10 |
AF DULJAJ - OPK Rudar Jovanović Zoran |
1 : 1 (0:1) |
11.kolo | 24.10 |
Sloga 33 PM - AF DULJAJ Dimitrijević, Milosavljević, Nešić |
0 : 3 (0:1) |
12.kolo | 30.10 |
AF DULJAJ - Smederevo Milosavljević i Lazarević |
2 : 1 (0:1) |
13.kolo | 07.11 |
Petlić SD 2006 - AF DULJAJ Todosijević i Milosavljević |
1 : 2 (0:0) |
14.kolo | 14.11 |
AF DULJAJ - Cepelin Smed. Lazarević i Ranković |
2 : 2 (1:0) |
15.kolo | 21.11 |
Zvižd Kučevo - AF DULJAJ Petković 2, Dobričić i Lazarević |
1 : 4 (0:3) |
Petlići će se takmičiti u grupi "A" Lige grada Kragujevca u kojoj ih očekuje ukupno 18 utakmica.
Prvoplasirani tim iz grupe "A" i prvoplasirani tim iz grupe "B" na kraju šampionata odigraće meč za prvaka.
1.kolo | 12.09 |
Šumadija Ar - AF DULJAJ I.Petrović 3,Đorđević 2,Radojević,N.Petrović |
0 : 7 (0:4) |
2.kolo | 19.09 |
AF DULJAJ - Apolon 4 Kg Stefan Radojević 2 |
2 : 2 (2:2) |
3.kolo | 26.09 |
Sušica Kg - AF DULJAJ Topalović 3, Radojević 2, Ivanović, Blagojević i N.Petrović |
0 : 8 (0:7) |
4.kolo | 03.09 |
AF DULJAJ - Jasenica SP Topalović, I.Petrović, Radojević, Blagojević 3, B.Mijailović |
7 : 1 (3:0) |
5.kolo | 10.10 |
Arsenal - AF DULJAJ Lazarević, Radojević, I.Petrović, Blagojević i Bajović |
0 : 5 (0:5) |
6.kolo | 17.10 |
AF DULJAJ - Morava VP Đorđević, Topalović, Radojević, Natalija Petrović |
4 : 0 (1:0) |
7.kolo | 23.10 | Radnički 1923 - AF DULJAJ | 3 : 0 (2:0) |
8.kolo | 31.10 |
AF DULJAJ - Šumadija Ar Bajović i Topalović 3 |
4 : 0 (2:0) |
9.kolo | 07.11 |
Apolon 4 Kg - AF DULJAJ
|
2 : 0 (0:0) |
10.kolo | 14.11. |
AF DULJAJ - Sušica Kg Topalović, Đorđević, Radojević 2, Mijailović 2, Blagojević i N.Petrović |
8 : 2 (4:2) |
Predtakmičari u nezvaničnoj ligi Fudbal 8.
Generacije 2011 i mlađi imaće svoju ligu u kojoj se neće voditi tabela ni rezultati.
Za sada je u planu 7 jesenjih utakmica i isto toliko u prolećnom delu.
Mečevi će se igrati u formatu 7+golman na golove 5x2 na pola terena.
1.kolo |
28.08 |
AF DULJAJ - OFK Aranđelovac |
|
2.kolo |
05.09 |
Derbi Ar - AF DULJAJ |
|
3.kolo |
12.09 |
AF DULJAJ - Šumadija Ar |
|
4.kolo |
18.09 |
Ivančević Ar - AF DULJAJ |
|
5.kolo |
26.09 |
AF DULJAJ - Kovačevac |
|
6.kolo |
03.10. |
AF DULJAJ - Mladenovac |
|
7.kolo |
09.10 |
Jasenica SP - AF DULJAJ |
|
|
|
|