Petlići ponovo izgubili: AF Duljaj - Vašarište 1 : 3 (0:2)...

Akademci nastavili sa porazima, Vašarište zasluženo slavilo u Topoli.

AF DULJAJ - VAŠARIŠTE  1 : 3 (0:2)

AFD: Pavlićević Lazar, Radovanović Bogdan, Petrić Janko, Karić Teodor, Nedeljković Mateja, Milosavljević Stefan, Milošević Mateja, Janković Vojin, Živanović Jakov, Mirković Strahinja i Marković Tamara.

Igrali su još: Popović Veljko, Kostić Vuk i Nikolić Mihajilo

Gosti ostali u trci za najviši plasman, akademci nastavili sa porazima.

Za razliku od prvog dela jesenje sezone kada su akademci nanizali 5 pobeda, u poslednja 4 meča naši petlići nisu osvojili ni bod.

Današnji meč doneo je ponovo slabu realizaciju naših napadača i nastavak grešaka koje su gosti iskoristili.

Akademci su dobro započeli meč protiv tima koji se nalazi u samom vrhu tabele i preko Petrića propustili veliku priliku.

Imao je Mirković šasnu da bolje reaguje u kaznenom prostoru rivala ali je rezultat ostao nepromenjen.

U 18 minutu pogodak za goste iz kornera koji su akademci lako poklonili rivalu.

Napadač Vašarišta je bio najviši u skoku i pogodio mrežu za 0:1.

Četiri minuta kasnije gosti dupliraju prednost nakon brze kontre.

Ostaće dilema da li je strelac pogotka bio iza leđa naše odbrane.

Bilo kako bilo na odmor se otišlo sa sigurnom prednošću gostiju.

U nastavku akademci dosta angažovaniji ali i dalje veliki problem predstavlja slaba realizacija.

Ponovo je Petrić nakon kornera prebacio gol, da bi Mirković imao najbolju priliku.

Odlično se oslobodio svog čuvara ali je sa 6-7 metara šutirao pravo u golmana gostiju.

Do novog pogotka gosti stižu nakon nove greške naših igrača.

Slabo ispucanu loptu prihvatio je napadač gostiju i sa 10-ak metara pogodio mrežu za 0:3.

Trudili su se akademci da postignu počasni pogodak i u tome uspeli u 57 minutu.

Tamara Marković je uputila snažan udarac sa 20-ak metara i pokazala dečacima kako se postiže efektan pogodak, 1:3 u 57 minutu.

Mogli su gosti da postignu još neki pogodak, a mogao je i naš tim da samnji rezultat, ali su šanse pred oba gola ostale neiskorišćene.

Čestitke gostima na pobedi.

Akademcima ostaje da vredno treniraju i pokušaju da u naredna dva kola prikažu bolju igru.

Prilika za to će biti već u nedelju kada će na svom terenu ugostiti Šumadiju iz Toponice.